Нещодавно до складу команди "ангелів" Victoria's Secret приєдналася 25-річна угорська модель Барбара Палвін, а вже через декілька днів представники білизняної марки назвали ім'я нового "ангела". Бажаний статус отримала 29-річна британка – Алексина Грем.

Читайте також: "Ангели" Victoria's Secret: імена та біографії знаменитих моделей

Відеопредставлення моделі з'явилося на офіційній сторінці Victoria's Secret в Instagram. Після цього Алексина Грем розповіла про це у своєму акаунті в соціальній мережі.

Це божевілля! Мрії мають властивість здійснюватися! Ніколи в своїй найдивнішій уяві я не думала, що це стане реальністю. Статус "ангела"?! Ого. Дякую вам за віру, що я маю честь бути частиною родини Victoria's Secret,
– прокоментувала відео модель.

Що відомо про Алексину Грем? Модельна кар'єра дівчини розпочалася з перемоги у конкурсі краси від Ford. Після цього вона підписала контракт з Maybelline, а потім почала з'являтися на обкладинках таких журналів, як Glamour US, Teen Vogue , L'Officiel Singapore, Harper's Bazaar Serbia, Marie Claire та інших. Вперше на подіум Victoria's Secret Алексина вийшла у 2017 році. Після цього вона отримала запрошення і на підсумковий показ у 2018 році. А в березні 2019 року отримала бажаний статус "ангела".