Режисером нового фільму став Майкл Догерті, а сценаристом як і в першій частині – Макс Боренштейн, режисер Догерті та Зак Шилдс. Світова прем'єра продовження "Годзілли 2" була запланована на 29 травня 2019 року, а в Україні її можна побачити вже сьогодні.

Читайте також: Фільми травня: список найкращих прем'єр, які заслуговують уваги

За сюжетом, події розгортаються у той час, коли наближається кінець світу. Монстри, які тисячі років ховалися у різних кутках світу, вийшли на Землю, щоб зруйнувати все на своєму шляху. Титан Ґодзілла вирішив довести справу до кінця і не збирається зупинятися, якщо не досягне своєї цілі. Криптозоологічне агентство "Монарх" не має достатньо сил, щоб боротися проти монстра, тому закликає до боротьби Родана, Мотру і триголового Кінг Гідора. Саме вони боротимуться проти Ґодзілли, а людству доведеться відійти в сторону, щоб вижити.

У новому фільмі зіграли перші зірки Голлівуду – Віра Фарміга, Кен Ватанабе, Саллі Хокінс, Чарльз Денс та інші. Перший трейлер фільму було представлено в рамках американського фестивалю Comic Con у Сан-Дієго у 2018 році. Офіційний трейлер "Ґодзілли 2" з'явився у квітні 2019-го.

Дивитися трейлер до фільму "Ґодзілла ІІ Король монстрів": відео