Як відомо, Австралія вже кілька місяців потерпає від масштабних лісових пожеж, які стрімко охопили материк. Внаслідок стихії померли 27 людей, серед яких – троє добровольців, що боролись із полум'ям. Нищівними пожежі були й для флори та фауни: за останніми даними, вигоріло понад 10 мільйонів гектарів землі та загинуло мільярд тварин. До ліквідації пожеж долучилась найбільша у світі добровільна пожежна служба, до якої входять понад 70 тисяч рятувальників.

До теми: Зі світу по нитці: які зірки пожертвували колосальні суми на підтримку Австралії

На порятунок континенту прийшли і знаменитості. Кріс Гемсворт, Кайлі Міноуг, Ніколь Кідман, Пінк та інші зірки пожертвували мільйони доларів до австралійських фондів. Не стоїть осторонь і знаменитий благодійник – актор Леонардо Ді Капріо. Він став ініціатором та засновником Австралійського фонду Австралії, що спільно з глобальним проєктом Earth Alliance вже передав ліквідаторам стихії 3 мільйони доларів.

Австралійський фонд дикої природи – це міжнародна відповідь на катастрофічні пожежі, що розгораються по всій країні,
– йдеться на офіційному сайті фонду.

Окрім цього, благодійники додали, що всі кошти, які поступатимуть на рахунки фонду, підуть на ліквідацію пожеж, порятунок звірів та відновлення понад 2 тисяч будинків, які вщент згоріли внаслідок стихії. Підтримує ініціативу Earth Alliance, засновниками якого є Леонардо Ді Капріо, бізнесмен Лорен Пауел Джобс та інвестор Браян Шет.

що варто знати про пожежі в австралії: