Нещодавно мережа вибухнула новиною: після 8 років стосунків Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі вирішили розійтись. 3-річна донечка Кайя Євдокія не стала тим чинником, який повпливав би на рішення зіркової пари. Та інсайдер видання People переконаний, що у ЗМІ дещо перебільшили інформацію, відтак пара невдовзі може знов відновити стосунки.

Читайте також: Історія кохання Володимира Кличка і Хайден Панеттьєрі

Не думаю, що Володимира варто викреслювати лише тому, що їх не бачать разом. Вони поважають один одного, і вони цікаві один одному. Не ставте хрест на цих стосунках,
– зазначив інсайдер.

Варто зазначити, що й справді за час стосунків Володимира Кличка та Хайден Панеттьєрі було кілька разів оголошено про розрив. Однак після чималого резонансу у ЗМІ знаменитості знов були разом.

Нагадаємо, що після відпочинку Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі вирішили скасувати заручини. Акторка довго не переймалась та сходила на побачення з іншим чоловіком. Як з'ясували ЗМІ, п’яну Пенетьєрі у компанії її нового хлопця Брайана Хікерсона бачили у Лос-Анджелесі. Згодом стало відомо, що зірка виставила на продаж оселю в Нешвіллі, де вона жила з Володимиром Кличком.