Про своє рішення він розповів у коментарі журналістам Mirror. За словами Кріса Хемсворта, у його світової популярності є інша сторона: він залюбки зустрічається з прихильникмаи на презентаціях фільмів, однак місяцями не бачить свою сім'ю та маленьких дітей. Відтак, після завершальної частини фільмів про Месників та "Люди в чорному: Інтернешнл" актор вирішив взяти творчу паузу.

Читайте також: Антоніо Бандерас зізнався, що мріє завершити акторську кар'єру

Кріс Хемсворт переконує, що не буде брати участь у телепроектах щонайменше рік, а весь свій час приділить нащадкам та чарівній дружині Ельзі Патакі. Голлівудський актор пояснив, востаннє він змушений був покинути сім'ю на 12 місяців, що повпливало на емоційний стан його нащадків. Діти з хвилюванням та сльозами зустріли повернення зіркового батька.

Цього року я, ймовірно, ніде не буду зніматися. Я просто хочу зараз бути вдома зі своїми дітьми. У них дуже важливий період дорослішання. Вони такі юні, але прекрасно розуміють, що ми рідко бачимося,
– поділився Кріс Хемсворт.

Відомо, що Кріс Хемсворт і Ельза Патакі одружились у 2010 році. Після весілля знамените подружжя акторів оселилось у розкішному маєтку в Байрон-Бей, що в Австралії. Саме там пара виховує трьох дітей: 7-річну доньку Індію та 5-річних близнюків Сашу і Тристана.

Хто такий Кріс Хемсворт? Відомий актор, який дебютував у 2002 році в серіалі "Гвен Джонс – учениця Мерліна". Згодом Кріс Хемсворт зіграв у кінострічках "Зоряний шлях", "Тор", "Канікули", "Ідеальна втеча", "Месники", "Невловимі", "Люди в чорному: Інтернешнл". Чоловік одружений з іспанською акторкою Ельзою Патакі, з якою виховує трьох дітей.