Щойно в мережі заговорили про черговий рекорд мультфільму "Крижане серце 2" у День подяки, як діснеївський мульт знову звинуватили у проступкові. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, до підрозділу Disney у Південній Кореї надійшла скарга на компанію та їхню роботу від місцевої неурядової організації організація Public Welfare Committee (PWC).

Більше скандалів навколо мультфільму: В мережі обговорюють нетрадиційну орієнтацію Ельзи з "Крижаного серця"

Вони заявляють, що відома кіностудія порушила антимонопольне законодавство країни, заполонивши мультфільмом "Крижане серце 2" 88% сеансів у кінотеатрах Південної Кореї. Тобто стрічка, яка стала рекордсменом у кількох категоріях і отримала чималий успіх, стала домінантною з-поміж усіх інших картин.

Однак варто додати, що, попри скарги від організації, мультфільм "Крижане серце 2" користувався неабиякою популярністю у Південній Кореї, зокрема, кількість проданих квитків сягає 8,5 мільйона одиниць, а касові збори складають понад 60 мільйонів доларів. Такі показники дозволили Південній Кореї посісти третє місце у рейтингу найпопулярніших світових ринків для "Крижаного серця".


Кадр з мультфільму "Крижане серце" / IMDb