Відвертим постом зірка поділилась на своїй інстаграм-сторінці. Марина Круть з Хмельницького зізналась, що її шлях був непомітним в Україні, втім, її життя просто перевернулось в останній рік. За що вона дуже вдячна своїм прихильникам.

До теми: Порядок виступів фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2020

Знаєш… Коли це усе почалось. Я мала просто мрію. Я йшла собі своєю дорогою і робила музику, яка не потрапляла і потрапляла кудись. Я була нулем. І нічого не очікувала від світу. За останній рік і останні місяці мене перевернуло і взростило. Я неймовірно вдячна світу за усе і за усіх. Ви неймовірні,
– розповіла Марина.

Дівчина також додала, що боротиметься за перемогу, але у будь-якому випадку продовжуватиме свою роботу.

"Сьогодні ввечері я боротимусь за шанс. Шанс маштабувати свою мрію. Повторюсь, моя траєкторія не зміниться. Як робила , так і буду робити. А вам просто вдячна за неймовірну підтримку", – резюмувала співачка.

Додамо, що 22 лютого у фіналі Нацвідбору Євробачення-2020 KRUTЬ виступить першою з піснею "99". Згідно з результатами голосування глядачів та суддів стане відомо, чи переможе Марина у конкурсі та представить Україну в Роттердамі, Нідерланди, у травні 2020-го року.