Про це 23-річна Софі заявила в інтерв'ю The New York Times. Раніше актриса вже розповідала, що мала затяжну депресію через комплекси та критику зі сторони її фанатів, та навіть подумувала про самогубство.

Читайте також: Сльози та розчарування: як актори "Гри престолів" реагували на сценарій фінального сезону

Але в новій розмові з журналістами вона вкотре наголосила, що вона не могла дивитись на своє тіло та стан шкіри, через що часто розділяла свої переживання з найкращою подругою – Мейсі Вільямс. Саме вона виконувала роль серіальної сестри Ар’ї Старк з Вінтерфеллу.

Коли в кінці знімального дня я відчувала себе товстою, думала, що моє обличчя виглядає дивно або у мене були величезні прищі, я могла піти в готельний номер і поплакати там разом з Мейсі. Це було найкращою терапією для нас обох. Я рада, що плакала не одна,
– поділилась Тернер.

Дівчина додала, що їй іноді здавалось, що перебувати у тілі Санси Старк їй подобалось значно більше, ніж у власному.

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісні льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбулась на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Серіал містив всього 6 серій тривалістю близько 7 годин. Попри чималу популярність саги після фінальних епізодів прихильники звернулись із вимогою перезняти кінцівку.