Як інформує видання Women's Wear Daily, послаблення карантинних обмежень суттєво вплинуло навіть на фешн-індустрію Китаю. Модному дому Hermes, розташованому в місті Гуанчжоу, знадобився лише один день повноцінної роботи, аби отримати прибуток у розмірі 2 мільйони 700 тисяч доларів – понад 73 мільйони гривень.

Читайте також Статую Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро підсвітили на знак подяки лікарям: вражаючі кадри

Як виявилося, впродовж тривалої самоізоляції громадянам Китаю для повноцінного життя не вистачало предметів розкоші. Найбільшим попитом серед покупців користувалися посуд, взуття, меблі та шкіряні вироби. Крім того, ексклюзивні сумки Himalayan Birkin з коштовними діамантами також привабили заможних жителів Гуанчжоу.

Слід зазначити, що виручка модного дому Hermes у 2 мільйони 700 тисяч доларів за один день – абсолютний рекорд серед всіх бутиків країни. Зважаючи на те, що загальна площа магазину становить понад 5 тисяч квадратних метрів, ажіотаж відвідувачів цілком обгрунтований.

Нагадаємо, що офіційно від початку епідемії COVID-19 в Китаї заразилися понад 82 тисячі осіб. Померли – 3 343 хворих, одужали – 76 663 людини. Незважаючи на скасування карантину 24 березня, у Китаї триває епідемія. Лише у понеділок, 13 квітня, стало відомо про 99 нових випадків зараження коронавірусом.


Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 Каналу