На особистій сторінці в інстаграмі вона опублікувала чуттєвий знімок, на якому позує разом з новонародженим сином, який з'явився на світ 18 січня. Судячи з усього, саме зараз Ешлі Грем зможе повноцінно присвятити себе родині.

Читайте також Час для сина та саморозвитку: Тіна Кароль розповіла, як змінилось її життя на карантині

Так, зірка не приховує насолоди від того, що розділяє свій час разом з чоловіком Джастіном та малюком Айзеком. Проте вона розуміє, що повна ізоляція від соціуму може стати значним психологічним випробуванням. Сама Ешлі Грем переконана, що лише віра у краще та підтримка допоможе здолати всі перешкоди на шляху до звичного життя без паніки та загрози смертельної недуги.

Я вважаю, що нам важливо залишатися позитивними, урівноваженими, спокійними та надалі підтримувати одне одного. Також важливо поставитися до цього серйозно,
– наголосила модель plus-size.

Зірка порадила всім фоловерам ізолюватися від масового скупчення людей та працювати з дому, якщо є така можливість: "Навіть якщо ви молоді та здорові, нам необхідно виконувати свою роль і захищати інших, особливо людей похилого віку та тих, хто має слабкий імунітет".

Ешлі Грем наголосила, що нині її думки поряд з тими, хто залишився у скрутному становищі через брак коштів. Вона публічно висловила вдячність лікарям, які невтомно ризикують здоров'ям та щодня рятують життя хворих у всьому світі.