Як повідомляє Комсомольська правда, інцидент стався 11 січня в Москві. Ксенія Пунтус впала з вікна та наразі перебуває у реанімації столичної клініки. За попередньою інформацією, медики виявили у моделі численні травми, зокрема, вивих стегна, забій хребта, тазу, легенів, а також черепно-мозкову травму. Зірка вже перенесла операцію та перебуває в стабільно важкому стані.

Читайте також: Ксенія Пунтус опинилась в реанімації після падіння з вікна: що відомо про модель

Ксенію Пунтус біля будинку знайшов працівник дорожньої служби. Коли правоохоронці прибули на місце інциденту, дівчина була у свідомості та просила про допомогу. Водночас внук режисера Микити Михалкова Андрій Баков спав у квартирі та дізнався про подію від поліцейських.

Це підтверджують і друзі пари. Як вони розповіли РЕН-ТВ, перед інцидентом Андрій Баков та Ксенія Пунтус відпочивали у барі. Хлопець перебрав з алкоголем, тому його друзі допомогли закоханим добратись додому та бачили, як внук російського режисера пішов одразу ж спати. А от правоохоронці не виключають, що модель зі своїм обранцем приймали психотропні речовини. Наразі триває слідство та з'ясовуються всі деталі інциденту.

Підозри про вживання психотропних препаратів та наркотичних речовин публічно спростувала модель Олеся Кафельникова. Дівчина заявила у мережі, що була на тій же вечірці, що і її подруга Ксенія Пунтус. Вона бачила, що модель з її бойфрендом Андрієм Баковим вживала алкоголь та покинула клуб.

За словами Олесі Кафельникової, її подругу знайшли голою в кущах неподалік від будинку внука Микити Михалкова. Вона справді має багато травм та часткову амнезії, оскільки не пам'ятає, що сталось в ніч з 10 на 11 січня. Кафельникова переконує: правду всіляко намагаються приховати багаті батьки друзів Ксенії Пунтус.

"Ксюнію знайшли в кущах роздягнену, недалеко від будинку, звідки вона нібито випала. У неї зламані ноги, ребра. Явно сховали. Знайшов її двірник, який і викликав медиків. Ксеня була на вечірці з багатьма моїми знайомими, батьки яких зроблять все, щоб ніхто не дізнався правду. Наркотики вона не вживала, тому ми і її сім'я знаємо, що сталося зовсім не те, про що пишуть. Але ті, хто був з Ксенією, все заперечують. Нібито її відвезли додому до хлопця і на цьому все. Дуже шкода. Молимося за неї. Поки Ксенія нічого не пам'ятає, крім свого імені", – написала Олеся Кафельникова.