Міс Україна

"Міс Всесвіт-2020": що відомо про Єлизавету Ястремську, яка поїхала на головний конкурс краси
15 трав
13:00
Володарка титулу "Міс Україна-2020" Єлизавета Ястремська чудово зарекомендувала себе на різноманітних конкурсах краси, у яких брала участь. Ще змалечку українка мріяла про подіум, коштовну корону й звання найкрасивішої у світі. Що відомо про дівчину, яка підкорюватиме "Міс Всесвіт-2020" своєю вродою – читайте далі.
"Міс Україна-Всесвіт 2014" Анна Андрес вперше стала мамою: перші фото з малюком
21 січ
17:56
Переможниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт 2014" Анна Андрес вперше стала мамою. В подружжя підприємця Давида Барокаса та Анни Андрес народився первісток. Зірка показала перші фото з малюком та розсекретила стать дитини.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.