24-річна модель та лікарка прийняла складне рішення повернутись до своєї професії лікаря, щоб допомогти своїм колегам у боротьбі з коронавірусом. Зазначимо, що кількість зафіксованих хворих у Великій Британії, станом на 7 квітня, сягає більше 50 тисяч.

До теми На час пандемії принц Вільям хоче повернутись на роботу пілотом медичного гелікоптера, – ЗМІ


"Міс Англія 2019" Бхаша Мукерджі знову стала лікарем / CNN

До участі в конкурсі Бхаша Мукерджі працювала молодшим лікарем і займалася респіраторною медициною. Після отриманання титулу дівчина ще деякий час продовжувала працювати в лікарні в Бостоні, графство Лінкольншир, але пішла з професії та стала подорожувати по світу з гуманітарною місією. Нещодавно її призначили послом в Індії від благодійної організації Coventry Mercia Lions Club, але після новин про стрімке поширення хвороби в країні вона вона повернулась в "лави" медиків.

Коли ви займаєтеся гуманітарною роботою за кордоном, ви повинні одягати корону, готуватися, дуже добре виглядати. Я хотіла повернутися додому. Я хотіла повернутися і відразу ж приступити до роботи. Я відчула, що саме для цього вчилася і що зараз найкращий час, щоб стати частиною цієї справи. Це чудово, коли весь світ віддає честь всім медпрацівникам, і я б хотіла бути частиною цього. Я знаю, що могла б допомогти,
– розповіла Бхаша Мукерджі в інтерв'ю CNN.

Зворушливо Чоловік подякував медикам, які врятували його дружину від коронавірусу: фото

Відомо, що "Міс Англія 2019" у 9 років разом з батьками переїхала жити з Індії у Велику Британію. Дівчина вільно говорить на шести мовах, а її рівень IQ складає 146 балів, завдяки чому її часто називають генієм. Бхаша має два медичних університетських дипломи та є володаркою титулу "Азіатське обличчя Міс Англії". Конкурс "Міс Англія 2019" відбувся на початку серпня 2019 року.