Нові ролики Найке Рівеллі опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Із зображенням Путіна: що вразило дочку Орнелли Муті в Одесі

Що цікаво, дочка Орнелли Муті, яка працює акторкою і співачкою, отримала популярність не лише через творчу кар'єру і зіркову маму, а після відвертих постів у соціальних мережах.

Також останні публікації Найке присвятила "місяцю поінформованості про рак молочної залози" (Breast Cancer Awareness Month) – це щорічна міжнародна кампанія з охорони здоров'я, організована найбільшими благодійними організаціями, які присвячені боротьбі з раком молочної залози.

"Перевіряйте свої груди, дівчата", – зазначила Найке і опублікувала відео топлес з готельного номера в Одесі.

Дивіться відео з Найке Рівеллі:

Також у мережі з'явилося відео з 63-річною Орнеллою Муті у спідній білизні і в футболці. Акторка зазначила, що їм подобається місто Одеса.

Нагадаємо, Орнелла Муті зіграла у виставі "Суд над відьмою". Над постановкою працював італійський режисер Енріко Марія Ламанна. Сюжет заснований на реальних подіях, які відбулися 20 березня 1428 року в італійському місті Тоді, коли будь-яка спроба жінки встати з колін і довести своє право на любов і свободу вибору призводила до фатальних наслідків. Орнелла Муті грає Франческу, яку звинувачують у чаклунстві, а потім збираються стратити.

Хто така Орнелла Муті?Це італійська актриса, яка отримала популярність завдяки комедіям "Приборкання норовистого" і "Шалено закоханий" з Адріано Челентано у головних ролях. Цікаво, що у 2011 Орнелла підтвердила, що у неї був зірковий роман з Челентано зі словами: "У акторів це нормально – любов на час фільму".

Відомо, що у неї троє дітей. Першу доньку Найке Рівеллі народила у 19 років і дала дівчинці своє прізвище.