19 лютого Меланія Трамп здійснила офіційну поїздку до Флориди. Перша леді США відвідала приватний християнський університет у Вест-Палм-Біч. Цей візит був знаковий для неї, адже саме там Меланія Трамп отримала нагороду Women of Distinction. Представники Атлантичного університету вручають відзнаку тим, хто, на їхню думку, вкладає свій внесок в розвиток держави та демонструє цінності американського суспільства.

Дивіться також: Меланія Трамп одягнула сукню з пікантним декольте на відкриття перегонів: фото

З такої нагоди Меланія Трамп виголосила промову. Перша леді США вкотре звернула увагу на проблеми булінгу в школах та зазначила, що кожні батьки повинні робити все для того, щоб діти росли у здоровій атмосфері. Саме на це, за словами Меланії, спрямована її ініціатива Be Best.

Прихильників першої леді США вразила не тільки сама урочиста подія та натхненна промова, але й ефектний образ знаменитої модниці. У мережі вони поширили кадри, зроблені під час візиту Меланії Трамп в університет та не стримували свого захвату від її вигляду.

Зачарувати громадськість представниці Білого дому вдалось завдяки елегантній сукні від дизайнерської марки Brandon Maxwell. Білосніжне вбрання мало чорний кант на комірі і талії, що додавало елегантності вигляду першої леді США. Меланія Трамп вирішила завершити образ улюбленими туфлями-човниками та лаконічними прикрасами.