У мережі телеведуча зізналась, що причиною таких думок є низькі оцінки від зіркових суддів. При цьому Леся Нікітюк заявила, що 21 бал вона отримала, коли показала чудовий танець, але такі самі показники були, коли через хворобу зірка всього кілька днів тренувалась перед виступом. Через це Леся Нікітюк надумала покинути проект та поцікавилась у підписників блогу, чи варто їй це робити.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 9 випуск: якими цирковими номерами дивували учасники шоу

87% респондентів підтримали ведучу та заявили, що їй рано покидати паркет. Люди закинули сторінку Лесі Нікітюк коментарями, в яких заявили, що вона повинна продовжувати боротьбу.

"Може, ти не танцюєш як Кухар і Яма, але ти й не вчилася з дитинства танців. Лесю, вперед, ніколи не здавайся", "Я це шоу дивлюсь тільки заради Лесі! Іди до останнього, хай кажуть, що хочуть", "Лесю, я вважаю, що саме ти переможеш", "Я голосувала, голосую і буду голосувала за вашу пару! А ці недоречні і надто дошкульні зауваження суддів всього лише псують виключно ставлення до них самих! Ви прекрасні, працьовиті і шалено терплячі! Тому успіху і тільки вперед! Армія фанатів з вами", "Лесю, танцюй! На мою думку, судді вимагають занадто багато", "Не думаю, що lady Le є про що переживати: ви можете виграти, це шоу", – написали прихильники Лесі Нікітюк.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 9 випуск: хто покинув шоу

Та серед прихильників зірки знайшлись і такі, хто порадив Лесі Нікітюк все ж розпрощатись з паркетом, оскільки її майстерність трішки слабша за інших учасників. Окрім цього, вони порадили спробувати змінити партнера Максима Єжова на когось іншого. "Може, справа в партнері Максимі? Не виходить у нього вас розкрити. На прикладі Мішель видно, як багато це значить: замість Кота був Жук і зовсім інше сприйняття, вони виглядали як рівні і водночас дуже гармонійно", "Треба дивитися об'єктивно і бути чесними, в першу чергу, перед собою. Буде прикро, якщо піде дійсно талановита в танцях пара. Це ж не гумористичне шоу", – написали люди.