За відмінне виконання головної жіночої ролі у фільмі "Народження зірки" Леді Гагу було номіновано на Оскар, а також на престижні премії Золотого глобуса. Однак з собою зірці вдалося забрати лише статуетку за "Найкращу пісню". І, як повідомляє видання TMZ, після церемонії нагородження Леді Гага відправилася в готель, де потім забула свою парадну сукню.

Читайте також: Леді Гага спровокувала чутки про черговий розрив стосунків

Розкішне вбрання світло-бузкового кольору з довгим шлейфом, в якому співачка виблискувала на сцені Золотого глобуса, створив італійський бренд Valentino. Однак, як виявилося, воно було не дуже цінним для неї, адже майже через рік вона не звернулася до адміністрації з проханням повернути його.

Саме тому співробітниця готелю Beverly Hilton Сара Корреа вирішила виставити його на аукціон Nate D. Sanders Auctions. Стартова ціна розкішної сукні, яку носила Леді Гага, становить 8 тисяч доларів. Працівниця заявила, що знайшла плаття в ніч з 6 на 7 січня 2019 року і віддала його в камеру втрачених речей у їхньому готелі, однак про нього ніхто так і не згадав, тому вона отримала його назад.

Однак на сайті видання Page Six інші працівники готелю заявили, що насправді сукню Леді Гаги від Valentino Сара Корреа поцупила. Тому наразі у США ведеться розслідування про втрачене вбрання відомої співачки.