38-річна Кім Кардашян добре відома своїми звабливими виходами та ефектними "луками", які вибирає для світських подій. Проте для такої відповідальної місії, а саме – проведення церемонії Еммі-2019, Insta-діва обрала більш стриманий вечірній і навіть дещо вишуканий образ.

Читайте також: Кім Кардашян зізналась, чи планує поповнення в сім'ї

На червоній доріжці, а згодом на головній сцені Microsoft Theater, Кім Кардашян з'явилася у чорній сукні довжини максі та зі шлейфом від Vivienne Westwood. Проте образ відомої спокусниці не залишився без пікантної деталі – глибокого декольте. Плаття у мінімалістичному стилі Кім розбавила масивними аксесуарами, прикрасивши шию сріблястими ланцюгами з підвіскою хрестика.


Кендалл Дженнер і Кім Кардашян / Instagram / @lifeandstyleweekly

Натомість її сестра, 23-річна Кендалл Дженнер, вразила досить звабливим та не менш ефектним образом. Модель Victoria's Secret дебютувала на престижному заході у вечірній сукні від британського дизайнера Richard Quinn. Її образ відрізнився поєднанням різних тканин. Верх вбрання був створений з обтислого латексу під шию з структурним ліфом та спідницю з принтом рожевих троянд.


Кім Кардашян і Кендалл Дженнер на Еммі-2019 / Instagram / @lifeandstyleweekly

Обидві сестри закцентували увагу на своїх таліях, незважаючи на різний типу фігури.