Напередодні, у другу неділю травня, майже весь світ відзначав традиційне свято – День матері. Чимало зірок привітали своїх матерів, дякуючи за життя, а ті в свою чергу вітали своїх дітей, завдяки яким стали матерями. Однак серед зворушливих привітань прихильники сімейства Кардашян-Дженнер помітили дивний збіг обставин та неоднозначні дописи на сторінках Кріс Дженнер та її доньки Кендалл в Instagram.

Читайте також: Сімейство Кардашян-Дженнер підірвало бал Met Gala 2019 розкішними образами: ефектні фото

63-річна Кріс Дженнер зробила фотоколаж, на якому розмістила фото своєї мами, Мері Чжо Кемпбелл, а також дочок Хлої, Кім та Кортні Кардашян і Кайлі Дженнер, відзначивши їх у своєму дописі.

Моїм прекрасним дочкам, які є мамами. Я так пишаюся вами, дівчатками і матерями, якими ви стали… Мої онуки благословенні, тому що Бог вибрав Вас бути їхніми матерями. Я люблю вас Кортні, Кім, Хлої та Кайлі. Ви – моє серце,
– завершила привітання Кріс Дженнер.


Допис Кріс Дженнер у Instagram / Скріншот

На що Кендалл Дженнер одразу ж відповіла: "Я також люблю тебе, мамо". Чимало шанувальників побачили у дописі неоднозначність ситуації та сарказм у відповіді моделі, однак інші запевняли, що Кріс відзначила лише тих доньок, які пізнали щастя материнства.

Проте варто додати, що у День матері Кендалл Дженнер опублікувала на своїй сторінці в Instagram фото бабусі, матері своєї мами, прокоментувавши "Щасливого Дня матері", а в Insta-stories додала ще один неоднозначний допис.


Допис Кендалл Дженнер в Instagram / Скріншот


Скріншот з Insta-stories Кендалл Дженнер у День матері