Найбільш помітна відмінність iPhone 8 та iPhone 8 Plus від попереднього покіляння – це скляний корпус. Apple не випускала iPhone в скляному корпусі з 2011 року. Алюмінієвий корпус, що з'явився в iPhone 5, показав себе як більш міцний і довговічний, але заважав впровадженню бездротової зарядки.

Читайте також: Спеціалісти розібрали iPhone 8 на частини: фото

Після старту продажів iPhone 8 блогери взялися всіляко перевіряти флагмани на міцність. Так, відомий відеоблогер Джонатан Моріссон занурив під воду iPhone 8 з головним конкурентом новинки – Samsung S8, який теж має скляний корпус.

Краш-тест на падіння iPhone 8

Автор відеоблогу JerryRigEverything порівняв ефект від падіння двох iPhone 8 на бетон: одного без захисту, а другого – в пластиковому кейсі.

Перші два падіння майже не пошкодили обидва смартфона, в третій раз у iPhone 8 без кейса тріснув екран, а в четвертий пішла сильна тріщина по задній кришці. Смартфон в кейсі пережив всі падіння благополучно, навіть коли його кинули з витягнутої над головою руки.

Якщо згадати минулі моделі iPhone, то в них від падіння майже у всіх випадках тріскав екран. І якщо задню кришку можна було сховати за чохлом, то екран у більшості випадків доводилось міняти. Якщо разом з екраном була пошкоджена і матриця, то ремонт суттєво бив по кишені.

Краш-тест на згинання iPhone 8

"Гнучкість" iPhone – це проблема, з якою користувачі стикнулися ще в 2014 році. Тоді, iPhone 6 міг погнутися прямо в кишені.

Проект EverythingApplePro провів тест на згин руками. Новинку iPhone 8 порівняли із iPhone 7. Попередня модель зламалася навпіл в районі кнопки зменшення гучності, проте iPhone 8 витримав тест. Як би сильно не гнув його блогер, скло не піддалося – лише екран на мить вийшов з рамки, але повернувся назад. Однак саму рамку вдалося злегка погнути в районі нижньої смужки, що служить антеною.