Схоже, спільно проведений час на знімальному майданчику дуже зблизив голлівудських зірок. Вони вдруге приходять на прем’єру фільму в компанії одна одної і ведуть себе, як давні подруги. Дівчата багато сміються, жартують і весело позують перед камерами.

Читайте також: Дві королеви: Марго Роббі та Сірша Ронан відвідали прем’єру фільму за своєю участю

Марго Роббі і Сірша Ронан
Марго Роббі і Сірша Ронан на європейській прем'єрі фільму "Марія – королева Шотландії" / Instagram / @instylemagazine

Для світського виходу дві королеви обрали вбрання різних стилів, однак це не стало на заваді кожній з них виглядати вишукано та неперевершено. 28-річна Марго Роббі обрала довгу сукню з глибоким декольте від Rodarte. Біле плаття в дрібний чорний горошок оздобила красива вишивка у вигляді трьох червоних троянд на талії. Яскравий акцент у вечірньому образі Марго зробила на макіяжі. Зірка нафарбувала губи червоною помадою, а очі підвела на тон світлішими тінями.

Марго Роббі
Марго Роббі в сукні від Rodarte / Instagram / @vaatafilmi

Макіяж Марго Роббі
Макіяж Марго Роббі / Instagram / @margotupdate

24-річна Сірша Ронан обрала для себе справжній королівський образ. Стиль її сукні злегка нагадував дворянку з XVII століття, яка натякала на сучасність напівпрозорою тканиною. Довгий шлейф білої сукні, об’ємний рукав та закрита шия створили для Сірші ніжний і благородний образ. Яскравим акцентом у її вбранні стала кольорова вишивка на талії та грудях.

Сірша Ронан
Сірша Ронан / Instagram / @vaatafilmi

Сірша Ронан і Марго Роббі
Сірша Ронан і Марго Роббі / Instagram / @elleuk