Відома модель вирішила показати усьому світу, що навіть з найважчими труднощами можна впоратись і далі йти вперед. Відтак, Джесіка Нотаро з’явилась на острові Лідо на Венеційському фестивалі, який розпочався вчора, 29 серпня і триватиме до 8 вересня.

Читайте також: Жорстоке кохання: модель вперше показала обличчя, спотворене кислотою (18+)

На червону доріжку зірка завітала в чарівній золотистій сукні в підлогу, яка вирізнялась довгим шлейфом, відвертим декольте та яскравими блискітками. Разом з нею на подію прийшла також жінка-атлет на протезах Джусі Версаче, та їхні подруги – співачка Jo Squillo, яка підтримала Нотару, прикривши одне око пов’язкою, і модель Франческа Карролло.


Jo Squillo, Джесіка Нотаро, Джусі Версаче і Франческа Карролло


Джусі Версаче, Jo Squillo і Джесіка Нотаро

Читайте також: Венеційський фестиваль 2018: 10 найкращих суконь з червоної доріжки

Нагадаємо, що після трьохрічних стосунків та заручин з Жоржем Едсоном Таварешем, Джесіка Нотаро вирішила розійтись з коханим. Після цього уродженець Західної Африки почав переслідувати жінку і в січні 2017 року "хлюпнув" кислотою в її обличчя. Чоловіка заарештували, однак моделі довелось більше року лікуватись і чекати, поки заживуть рани.


Джесіка Нотаро "до" жахливого інциденту з екс-бойфрендом Жоржем Таварешем і "після "

До травми Нотару була телеведучою, моделлю, будувала кар'єру співачки та працювала в одному з дельфінаріїв. Після реабілітації вона повернулась до звичного життя та навіть взяла участь в танцювальному проекті, в якому отримала перемогу.