На хвилі секс-скандалу з продюсером Гарві Вайнштейном тема сексуальних домагань постала в Голлівуду дуже гостро. В мережі шириться відеозапис, де Джейсон Момоа на одному із заходів Comic-Con жартує про "згвалтування красивих жінок".

Читайте також: Чому голлівудська актриса не називала імена своїх гвалтівників: відеозізнання

"Що стосується наукової фантастики та фентезі, я люблю цей жанр, бо в ньому ти можеш робити так багато речей, наприклад, видерти комусь язика з горлянки, і тобі за це нічого не буде, та гвалтувати красивих жінок", – заявив тоді Момоа під регіт своїх колег.

Можливо, він мав на увазі еротичну картину в стрічці "Гри престолів", коли за сценарієм Кхал Драго в першу шлюбну ніч зайнявся сексом з його дружиною Дейнеріс Таргарієн (Емілія Кларк), однак через відсутність почуттів одне до одного та почуття обов'язку, інтимна сцена виглядала як гвалтування.


Сцена з "Гри престолів"

На негативну реакцію соцмереж Джейсон відповів досить швидко. Він написав пост-вибачення в своєму Instagram. Актор визнав, що жарт був "позбавлений смаку", а обурення багатьох людей цілком виправдане.

"Я дуже розчарований собою через серйозність висловлювань, яких я припустився того дня. Знаю, що найщиріші вибачення не зітруть тих болючих слів. Зґвалтування та сексуальний харасмент можуть торкнутися кожного, і я на власні очі бачив, які болісні муки те спричиняє, на прикладі членів моєї родини і друзів. Я зробив справді позбавлений смаку коментар. Це неприйнятно і щиро та з важкістю на серці перепрошую за ті слова ", – відповів Момоа.

Також в мережі подейкують, що в соцмережах спеціально "підняли" старий відеозапис із Момоа, щоби наперед "поховати" у прокаті стрічку "Аквамен", де знімається актор. В картині також виконують ролі Ембер Хьорд, якій приписують роман на знімальному майданчику з дублером Момоа – Келлі МакНотом.