Після несподіваного підтвердження інформації про розрив однієї з найміцніших пар шоу-бізнесу Ірина Шейк відправилася у фантастичні місця для відпочинку. Знаменита модель поділилася яскравими та звабливими світлинами на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Інсайдер розповів, хто став ініціатором розставання Бредлі Купера та Ірини Шейк

На одному зі знімків Ірина Шейк позує у суцільному темному купальнику, стоячи на масивному камені на фоні зелених схилів та невеликого водоспаду. Пружні і водночас пишні сідниці моделі видно здалеку, оскільки вона позувала спиною до камери.


Ірина Шейк / Instagram / @irinashayk

На другому фото російська знаменитість позувала, сидячи на камінні поруч з водоймою та невеликими льодовими горами. На ній був сірий светр, який вона спустила, оголивши плече, а також в'язані шкарпетки в тон.


Ірина Шейк / Instagram / @irinashayk

Прихильники стверджують, що Ірина Шейк не дарма обрала Ісландію для своєї подорожі, адже пейзажі цієї країни зачаровують красою і там модель зможе вдихнути ковток свіжого повітря після скандального розставання. Варто відзначити, що у мандрівку 33-річна Ірина відправилася не сама, а в компанії двох чоловіків, один з яких опублікував спільне фото на своїй сторінці в Instagram.