Останнє побачення тижня на проекті "Холостяк" 9 cезон вийшло груповим — Холостяк з дівчатами влаштували пікнік. Нікіта вирішив окремо поспілкуватись із Юлею, бо не бачить у ній щирості. Та дівчина не могла чи не хотіла відкриватись, тож одразу покинула проект.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 3 випуск: шалена вечірка у клубі та знайомство з друзями

Просто під час пікніка Нікіта вирішив влаштувати церемонію троянд. Окремо, він вирішив поспілкуватись із Лілею. Дівчина була досить закритою і складалось відчуття, що вона просто уникає чоловіка. Під час особистої розмови Нікіта не зумів налаштувати дівчину на розмову тож вона теж покинула шоу.

Читайте також: "Холостяк 9 сезон": що відомо про учасниць романтичного шоу

Читайте також: Холостяк 9 сезон 1 випуск: як дівчата дивували Нікіту Добриніна та хто отримав перші троянди

Третя дівчина, яка покинула проект цього тижня, стала Кароліна. З нею у Нікіти був дуже романтичний день у Єгипті. Тож багато дівчат вважали її серйозною конкуренткою. Та сам Холостяк не відчув зв'язку. Більше того, під час пікніка Нікіта відчув певний холод у відношенні Кароліни, то ж вирішив, що з нею вони теж стосунків не побудують.

Читайте також: Нікіта Добринін став Холостяком 9 сезону: що відомо про головного героя шоу

ХолостякЦе реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту "The Bachelor".
Головним героєм 9 сезону став ведучий телеканалу М1 і радіостанції "Русское радио Україна", головний редактор чоловічого журналу XXL (Україна) Нікіта Добринін.
У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.