Під час першої у проекті "Холостяк" 9 cезон церемонії троянд, проект покинули одразу дві участниці.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 2 випуск: перше побачення та хто вибився у фаворитки

З Валерією Холостяк поговорив перед церемонією. Під час розмови дівчина розповіла, що не любить, коли чоловіки морочать голову. Тож Нікіта теж вирішив “морочити голову” і відправив дівчину додому.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 1 випуск: як дівчата дивували Нікіту Добриніна та хто отримав перші троянди

Образ супержінки, в якому Валерія прийшла на шоу, приголомшив Нікіту Добриніна. Окрім цього, у спілкуванні з друзями Холостяка дівчина відверто розповіла про невдалі пластичні операції. Але цього виявилось замало, щоб залишитись у шоу.

Читайте також: "Холостяк 9 сезон": що відомо про учасниць романтичного шоу

Не дочекалась троянди і Ліза. Як пояснив Холостяк, Ліза надто сильно прив'язана до своєї сім'ї. Тож вирішив теж відпустити її додому. До речі, дівчина не дуже засмутилась. Склалось враження, що вона навтіь рада тому, що може повернутись до батьків.

Холостяк 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн повний випуск шоу

ХолостякЦе реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту "The Bachelor".
Головним героєм 9 сезону став ведучий телеканалу М1 і радіостанції "Русское радио Україна", головний редактор чоловічого журналу XXL (Україна) Нікіта Добринін.
У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.