Про це повідомляють на The Daily Mail.

Журналістам вдалось зафіксувати модель, її 8-річну доньку від співака Seal і музиканта Тома на вулицях Нью-Йорка. Хоч папараці підмітили, що на сімейну пару вони зовсім не схожі, але виглядали вони досить романтично.

Читайте також: Хайді Клум з молодим бойфрендом влаштували відпочинок у Діснейленді: фото

Для виходу в місто зірка обрала легкий короткий сарафан сірого кольору і чорні сандалі, в той час як Том одягнув чорні штани з майкою та поверх приміряв світлу сорочку. На голову він одягнув бейсболку і сонцезахисні окуляри.

Декількома днями раніше, 3 і 2 липня, пара також бігала по справах, демонструючи чергові буденні образи. Закохані багато обіймались та привселюдно обмінювались поцілунками.

Читайте також: В 44-річної Хайді Клум з’явився молодий бофрейнд з гурту Tokio Hotel, – ЗМІ

Після проведених днів разом, 6 липня Хайді провела доньку на літак, зустрівшись зі своїм колишнім чоловіком та батьком доньки Seal. На прощання Хайді поцілувала виконавця, демонструючи хороші стосунки з батьком спільної дитини.


Хайді Клум передала доньку колишньому чоловіку Seal

Нагадаємо, раніше з 2005 по 2012 рік Гайді була заміжня за музиканта Seal, від якого народила трьох дітей. У жінки також є ще найстарша донька від колишнього нареченого Флавіо Бріаторе, яку вдочерив Seal. Після цього в моделі було багато романів і в 2018 році у неї зав’язався роман з 28-річним Томом Кауліцем.