Концертний захід відбувся у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. На відеороликах, опублікованих на телеграм-каналі "Харьков.1654" можна побачити, що весь зал заповнений людьми і між ними немає встановленої дистанції. Також майже всі відвідувачі сиділи або без масок, або неправильно їх використовували.

До слова Концерт гурту "Бумбокс" у Львові зупинила поліція: фото інциденту

Такий випадок є порушенням правил, що діють в рамках загальнонаціонального карантину та "помаранчевої зони", де зокрема йдеться про заборону концертів. Поліція Харкова наразі не коментує інциденту.

Про анонс концерту виконавці повідомили ще 17 листопада на своїй інстаграм-сторінці, зазначивши, що на ньому будуть дотримуватись усіх карантинних норм. Сама Дорофєєва та Позитив не коментують концерт у своїх профілях в інстаграмі.

Нагадаємо, що 1 грудня один із концертів гурту "Время и Стекло" повинен був відбутись у Запоріжжі. Але поліція міста заборонила проводити подію через поширення коронавірусу в Україні, на що погодилась як сама група, так і організатори заходу.