Протягом цього тижня в один і той самий день можна одночасно отримати не лише вигоду, але й великий збиток. Тож важко виокремити дні, які будуть точні сприятливими або несприятливими для кожного знаку зодіаку. Все залежить тільки від вашої працьовитості, завзятості й уваги в роботі. Читайте гороскоп на тиждень – далі в матеріалі.

Читайте також: Гороскоп на 2018 рік Жовтого Собаки: чого очікувати всім знакам Зодіаку

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

На цьому тижні Овни будуть займатися тільки самими собою. Доведеться присвятити практично весь вільний час для вирішення особистих питань. У вас з'явиться не тільки впевненість у власних силах, а й енергія для втілення в життя всіх планів. Саме тому Овни зможуть стати справжніми лідерами на цьому тижні. Адже ви отримаєте перемогу не тільки над власними, а й над чужими недоліками, які гальмують ваш рух до успіху та кар'єрного росту. З'явиться можливість внести певні зміни у власну долю, але вже в другій половині тижня доведеться трохи знизити ініціативу. Зробіть невеликий перепочинок і постарайтеся займатися тільки поточними проектами. В кінці тижня буде не дуже вдалий час, щоб починати якісь нові та оригінальні проекти.

Можливі непередбачені витрати в першій половині тижня, які можуть знищити значну частину ваших фінансових ресурсів. У середу ви можете розраховувати на підтримку друзів і близьких людей. Четвер – вдалий день для зустрічей і романтичних побачень.

Сприятливий день: 24 квітня
Несприятливий день: 26 квітня

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці цього тижня більш активно займуться скупченням матеріальних цінностей і будуть робити досить великі запаси на майбутнє. Саме тому можуть знадобитися великі витрати, щоб задовольнити власні запити і бажання. Перша половина тижня просто ідеально підходить для придбання дорогих прикрас, коштовних предметів інтер'єру, дзеркал, освітлювальних приладів і творів мистецтва. Можна зараз купувати речі для тривалого користування. А от в другій половині тижня робити якісь великі придбання не варто, бо вони можуть виявитися низької якості.

Щодо особистого життя, то початок тижня обіцяє бути напруженим, часу для зустрічей практично не буде, проте друга половина тижня змінить ситуацію в протилежний бік. У вихідні вас очікують приємні побачення.

Читайте також: Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Собаки

Сприятливий день: 23 квітня
Несприятливий день: 25 квітня

Близнюки (21 травня – 21 червня)

На цьому тижні є суттєвий ризик захворіти – є ризик розвитку серйозних захворювань дихальної системи. Саме тому вам потрібно особливо прискіпливо слідкувати за своїм харчуванням і одягатися по погоді, щоб не застудитися. На роботі складається спокійна і стабільна ситуація, але все одно доведеться понервувати через дрібниці. Тримайте свої емоції під контролем і зможете уникнути конфліктів. Не відмовляйтеся від проектів, які доручить начальство, інакше ризикуєте залишитися без премії.

В особистому житті не передбачається ніяких кардинальних змін. У вихідні займіться вирішенням домашніх проблем. Не відмовляйтеся від зустрічі з друзями, адже на вечірці ви зможете познайомитися з цікавими і впливовими людьми, які допоможуть набагато швидше просунутися по кар'єрних сходах.

Сприятливий день: 26 квітня
Несприятливий день: 28 квітня

Рак (22 червня – 22 липня)

Для вас найбільш важливе значення матимуть питання, пов'язані з житлом, дітьми та родиною, доведеться активно займатися вирішенням побутових проблем. Творчі особистості зможуть успішно завершити всі розпочаті раніше проекти, роботу виконають вчасно і якісно, ​​зможуть знайти для себе нову ідею.

Не варто починати нові проекти в другій половині тижня, так як це не найсприятливіший період. Зараз найкраще повернутися до справ, які не встигли закінчити раніше і довести все до логічного завершення. Не варто також вирушати в далеку подорож, адже вас спідкає багато проблем в дорозі.

У самотніх представників знаку, які ще не встигли обзавестися сім'єю, почнуться нові романтичні відносини. У другій половині тижня чекають зустрічі зі старими друзями, не варто відмовлятися від запрошення. Проведіть вихідні в приємній компанії і не відмовляйте собі в задоволенні відпочити від важких побутових буднів.

Сприятливий день: 27 квітня
Несприятливий день: 29 квітня

Лев (23 липня – 23 серпня)

Ваші старання в період з 23 по 29 квітня приведуть до змін в житті, які будуть наростати. Вам необхідно слухати себе, як ніколи, і робити те, що підказує серце. Особливо важливо розвинути свої таланти і здібності.

Остерігайтеся занадто привабливих проектів і пропозицій. Все не так райдужно, без праці успіх неможливий. Будьте мудрі, суперечки з начальством принесуть тільки засмучення і розчарування, а вам ще неодноразово доведеться звертатися до нього за допомогою. Є шанс, що, використовуючи свої ділові якості, ви досягнете підвищення на службі. Залиште достатньо часу для будинку, родичів, і вирішення фінансових проблем. На цьому тижні вас чекає комфорт і взаєморозуміння у стосунках з рідними і близькими.

Сприятливий день: 25 квітня
Несприятливий день: 26 квітня

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Для вас наступив сприятливий період для просування по кар'єрних сходах. Однак доведеться активно діяти незважаючи ні на що, навіть на те, що це загрожує порушити сформований порядок речей. Постарайтеся не роздувати з мухи слона, уникайте бурхливих переживань. У середу навколишні люди будуть налаштовані до вас по-доброму і підтримають багато ваших ідей. Всі справи та питання, пов'язані з таємницею, інформацією і секретами, постарайтеся завершити до суботи.

Це сприятливий тиждень для заручин або укладення шлюбу. Вдалими будуть знайомства з представниками протилежної статі. Можна займатися складними видами рукоділля. Багатьом випаде можливість перетворити своє хобі на джерело стабільного доходу.

Емоційний фон нестабільний, можливі безпричинні тривоги. При роботі з електроприладами слід бути обережнішими. Варто відкласти планові операції на суглобах і органах зору.

Сприятливий день: 23 квітня
Несприятливий день: 24 квітня

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Тиждень сприятливий для укладання договорів, ведення переговорів і документального оформлення отриманих результатів. Саме час освоїти щось нове, записатися на мовні курси або в автошколу. Не відмовляйтеся від несподіваних відряджень, вони принесуть не тільки гроші, але і допоможуть вам розширити коло своїх знайомств. Атмосфера в колективі буде дружньою та довірливою. Проте краще не змішувати роботу й особисте життя.

Сімейні справи заберуть багато сил – доведеться зіткнутися з плутаниною в фінансових питаннях, непорозуміннями з родичами. Скандалів і відкритих конфліктів не буде, але нестабільність емоційного фону стане причиною глибоких переживань. Не виключені романтичні зустрічі, але розвиток стосунків буде не настільки гармонійним, як хотілося б. Сімейні пари зможуть вирішити проблеми, пов'язані з дітьми.

Ваш енергетичний потенціал досить високий, але напруга, властива цьому тижню, позначиться на здоров'ї. Можливе загострення хронічних захворювань печінки і шлунково-кишкового тракту. Уникайте аварійних ситуацій, будьте обережні за кермом.

Сприятливий день: 26 квітня
Несприятливий день: 27 квітня

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Тиждень буде непростим: і на роботі, і вдома вам доведеться вирішувати різноманітні проблеми. Намагайтеся не витрачати сил даремно, керуйтеся логікою і здоровим глуздом, а не емоціями. У першій половині тижня будуть затребувані дипломатичні здібності: доведеться займатися врегулюванням стосунків на роботі. Ділові партнери підтримають ваші починання, з'явиться можливість укласти перспективні контракти.

У фінансовій сфері спостерігається пожвавлення – ви отримаєте непоганий прибуток, але і витрати, пов'язані зі зростаючими потребами, будуть великими.

Закоханим належить врегулювання взаємних образ. Завдяки вашим зусиллям і старанням ситуація значно покращиться, хоча повністю стабільною її не назвеш. Вам доведеться поступитися своїми інтересами. Це непросте рішення, але близькі люди це оцінять. Щоб заспокоїтися, слід зайнятися спортом у фітнес-центрі або самостійно. Особливу увагу зверніть на йогу і бойові мистецтва.

Сприятливий день: 28 квітня
Несприятливий день: 29 квітня

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Вас чекає насичений тиждень: доведеться приймати важливі рішення, докладати зусиль, втілюючи в життя свої і чужі ідеї. Можливі поїздки і зустрічі, важливі переговори увінчаються успіхом. Рекомендується бути уважнішими до оточення: вам випаде шанс вивести на чисту воду брехунів.

До кінця тижня вдасться досягти невеликого успіху і навіть отримати прибуток. Уникайте закулісних інтриг і тримайтеся подалі від сумнівних особистостей. Уникайте висловлювань, які можуть бути неправильно витлумачені.

Закохані дозріють для шлюбу, але серйозні відносини можуть перерватися через дрібницю: дрібних взаємних образ, претензій і суперечок. Якщо ви встигнете вчасно вжити заходів, то особисте життя налагодиться. До кінця тижня позитивні тенденції наберуть силу. Причиною сварок між подружжям стане різниця в поглядах на виховання дітей.

Будьте уважні до свого здоров'я – імовірний нежить або навіть гайморит.

Сприятливий день: 23 квітня
Несприятливий день: 26 квітня

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Перші дні тижня – час, коли ви можете швидко домогтися бажаного, досягти успіху в переговорах і зайняти дуже вигідну позицію. Проблеми з перевіряючими інстанціями вирішаться після прийняття компромісного рішення, що влаштовує обидві сторони. Багатьом вдасться уникнути проблем, дипломатично пішовши в тінь, і управляти подіями, не привертаючи до себе зайвої уваги.

Особливо важливими стануть стосунки з близькими. Стосунки закоханих будуть непростими, але готовність до розумних поступок допоможе уникнути сварок. Сімейні пари будуть зайняті проблемами дітей – важливо не вимагати занадто багато від представників молодшого покоління.

Не перевантажуйте свій організм, інакше захворювань не уникнути. Водіям рекомендується бути особливо уважними за кермом. Головне – не піддавайтеся перепадам настрою, не перебільшуйте існуючих проблем. Необхідно приділити увагу шлунку: можливе загострення гастриту.

Сприятливий день: 26 квітня
Несприятливий день: 27 квітня

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Початок тижня – час, коли ваші недоброзичливці будуть особливо винахідливими і активними. Уникайте участі в закулісних інтригах, зробіть все можливе, щоб зберегти бездоганну репутацію, інакше ризикуєте постраждати ні за що. В іншому ж перша половина тижня буде вдалою. Значно покращиться фінансове становище, вдасться отримати прибуток.

Ситуацію в особистому житті не назвеш стабільною. Закохані потроху віддаляються один від одного, можливі взаємні образи. Візьміть ініціативу в свої руки, це дозволить досягти багатьох поставлених цілей. В останні дні тижня будьте особливо уважні до близьких: в цей час ймовірність серйозних конфліктів досить велика.

Не експериментуйте з їжею – включіть в раціон овочеві салати, але відмовтеся від гострих приправ.

Сприятливий день: 25 квітня
Несприятливий день: 29 квітня

Риби (21 лютого – 20 березня)

Цей тиждень – це ідеальний період для наведення порядку в справах. Підприємці можуть провести переговори з приводу отримання спонсорської допомоги, кредиту. Ближче до кінця тижня почнуться проблеми з начальством. У фінансовому відношенні тиждень обіцяє бути вдалим.

Не слід нехтувати і домашніми справами: на цьому тижні ви зможете вирішити багато важливих питань. Не виключений ремонт. Стосунки закоханих досить гармонійні.

У багатьох представників знаку сильним буде прагнення до змін у зовнішньому вигляді – доведеться витратити чималу суму, але результат перевершить всі очікування.

Сприятливий день: 24 квітня
Несприятливий день: 26 квітня