День може видатися не з найлегших. Відчуття втоми та перенапруження може видатися типовим для багатьох у цю п'ятницю. Бажано уникати торгових центрів. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 5 –11 листопада 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 9 листопада для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Овна

Ваша самовіддача не залишиться не поміченою долею, тому закочуйте рукави — і до роботи. Не бійтеся братися за найсерйозніші проекти — сил на втілення у вас вистачить, головне не вішати носа.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Тельця

На вас може очікувати не дуже приємна ситуація, пов'язана зі знайомими. Але не панікуйте, все вирішиться дуже швидко. Стресові ситуації можуть скластися і в особистому житті, але їх вдасться швидко вирішити. Намагайтеся контролювати власні емоції та зберігати холодний розум під час суперечок.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Близнюків

Близнюкам варто бути обережним зі здоров'ям. Особливо пильними варто бути тим, хто має хронічні захворювання. У першу чергу бережіться від стресу, який може стати головною причиною поганого самопочуття.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Рака

Вдалий день для того, щоб реалізувати хоча б один маленький крок, який наблизить вас до заповітної мрії. Особливо, це стосується тих, у кого не має пари. Найкращого партнера ви знайдете саме тоді, коли самі відповідатимете вашим очікуванням і будете задоволені своїми діями та досягненнями. То ж час діяти!

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Лева

В Левів у цей день буде сповна енергії, особливо ближче до вечора. Використайте свій запал, щоб зав'язати нові стосунки романтичні чи дружні. У розмовах поважайте свою думку та не втрачайте її, аби сподобатися співрозмовнику.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Діви

Діви сьогодні будуть у центрі уваги. Це дозволить вирішити наболілі питання та отримати відповіді, на запитання, які давно вас турбували. Будьте сміливими, щирими та відвертими. Саме ці якості зможуть стати вашим справжнім козирем.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Терезів

Терезам може кортіти хильнути зайвого з колегами по роботі чи друзями. Будьте обачні та подумайте, чи не наобіцяли ви кому-небудь бути "свіжим" у суботній ранок. Представників знаку може спіткати й інша крайність – небажання ні з ким контактувати у цей вечір. Постарайтеся знайти золоту середину.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Скорпіона

Скорпіонам сьогодні варто з обережністю підходити до покупок. Краще двічі подумати, щоб не купити мотлох.

У розмовах з рідними не забувайте про вдячність. Це допоможе налагодити теплі контакти.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Стрільця

Народженні під знаком Стрільця у цей день мають усі шанси знайти собі нове хобі. Підказка може прийти у найнеочікуваніший момент. Тому вимикайте серіал та беріться думати, що вам справді подобається та приносить якісне задоволення.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Козерога

Козерогам може випасти нагода зустрітися з товаришем, якого давно не бачили. Не бійтеся самі стати ініціатором такої зустрічі.

Більше часу варто приділити і рідним. Зателефонуйте тим, з ким давно не розмовляли. Імовірно, що вони мають для вас хорошу звістку.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Водолія

Будьте пильні та не приймати гарячкових рішень. Спонтанність має мати місце у вашому житті, та все ж краще нехай вона будується на стабільному фундаменті. Принаймні постарайтеся слідувати цьому правилу хоча б сьогодні.

Читайте також: Місячний календар стрижок на листопад 2018: дієві поради

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 9 листопада 2018 для Риб

Романтичний настрій може заполонити закоханих Риб. При цьому це стосується як і тих, хто уже давно у стосунках, так і тих, нові романтичні часи яких лише починаються. Трішки приділіть часу роботі, та все ж не полініться запланувати щось цікаву і на вечір, щоб вдосталь насолодитися таким настроєм.