Розраховувати на везіння не варто, перш за все керуйтесь холодним та тверезим розрахунком. Вигідні дивіденди принесе час, вкладений у навчання. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Місячний календар стрижок на вересень 2018: цікаві поради

Гороскоп на 8 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Овна

День видасться продуктивним, якщо ви уникатимете метушні і спокійно виконуватимете заплановане. Надмірно перепрацьовувати не варто, як і лінитися. Пасивність може призвести до втрати цікавого шансу.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Тельця

На матеріальне збагачення сьогодні Тельцям розраховувати не варто. А от добра звістка з нізвідки до вас таки прилетіти може.

У стосунках сьогодні варто бути прямолінійним, а для Тельців, які мають пару рекомендовано проявити особливу турботу до своєї близької людини.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Близнюків

Близнюкам сьогодні не можна бути пасивним. Візьміть з цього дня усе, що тільки у ваших силах, а їх у вас накопичився чималий запас. Проте старайтеся не метушитися – підходьте до усього творчо.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Рака

У цей день головними вашими супутниками буде сміливість і впевненість. Доводьте початі справи до кінця. Вас сьогодні супроводжуватиме впевненість та натхнення.

У стосунках з рідними та друзями відкиньте строгість та проявіть ласку – це віддасться вам сторицею.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Лева

Сьогодні у Левів може народитися унікальна ідея, яка переверне з ніг на голову не тільки ваше життя. Не бійтеся віддати багато сил на створення прекрасного – це може бути і смачна вечеря для друзів чи сім’ї, розмови з якими 8 жовтня йтимуть як по маслу.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Діви

Наполегливість – це не та якість, яку варто проявляти 8 жовтня. Будьте впевненими, але надміру не тисніть на людей та не прикладайте гіперзусиль для вирішення справ. Якщо щось вперто не іде вам в руки – можливо воно того й не варте.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Терезів

Ймовірне підвищення бажання проявити свою незалежність та відгородитися від людей, які втягують вас у свої нереалістичні плани. Це природно, адже для вас фінансова безпека – передусім.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Скорпіона

У цей день вам випаде можливість оглянути з висоти останні події у вашому житті та зробити висновки. Високі шанси побачити зв’язки, яких не помічали та змінити ситуацію на свою користь.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Стрільця

Акуратніше працюйте з документами, особливо, якщо від їх заповнення залежать фінансові справи. Великі покупки варто відкласти на інший період. Особливо, це стосується кухонної техніки.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Козерога

Не варто мучитися докором сумління, якщо в особистій сфері щось піде не так, як потрібно. Шукайте неординарні шляхи вирішення проблем і все складеться якнайкраще.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Водолія

Є ризик погіршення вашого здоров'я. Тож намагайтеся харчуватися правильно, відмовтесь від фаст-фуду та алкоголю. Також рекомендовано додати до свого розпорядку дня фізичні навантаження.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 8 жовтня 2018 для Риб

На вас може очікувати не дуже приємна ситуація. Але не панікуйте, все вирішиться дуже швидко. Стресові ситуації можуть скластися і в особистому житті, але їх вдасться швидко вирішити.