Корисно займатися роботами по дому, влаштувати прибирання, позбутися від непотребу. Від надмірних гулянь ввечері варто відмовитись. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1 – 7 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 7 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Овна

Запорука успіху – твереза голова і Овнам про це сьогодні варто пам’ятати, як ніколи. При цьому тверезим астрологи рекомендують бути як у переносному, так і у прямому значенні цього слова.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Тельця

Тельцям сьогодні краще менше говорити, а більше робити. Старайтесь уникати пліток. Корисно зайнятися вирішенням важливих проблем та не розмінюватися на дрібниці.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Близнюків

Пам’ятайте одну з найголовніших істин життя – немає нічого постійного. Якщо ви змиритись з тим, що все змінюється – пережити день буде легше. Ті ж Близнюки, які всіма силами не бачитимуть необхідності в змінах, і старатимуться залишити все як раніше, можуть зіткнутися зі складнощами.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Рака

У спілкуванні з людьми звертайте увагу не на поверхневе, а на глибинне. Так ви зможете для себе відкрити нові та більш щирі грані зв’язку з іншими людьми.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Лева

Під вечір зробіть невелику перерву та просто відпочиньте, у романтичні справи Левам вв’язуватися в цей день астрологи не рекомендують.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Діви

Зв'язок налагоджений у цей період, триватиме довго та принесе радість та вигоду. Сварок і оціночних суджень уникайте, значно ефективніше спробувати вибудувати якісні відносини.

Читайте також: Місячний календар стрижок на вересень 2018: цікаві поради!

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Терезів

В стосунках з рідними можливе налагодження глибинних зв’язків та залагодження гострих кутів. Добрий час для покупок, які ви давно задумали, але ще так і не здійснили.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Скорпіона

!Провести цей день можна і вдома, і на роботі, і на прогулянках. Головне будьте активними, доброзичливим та відкритим. Відкиньте нудну та рутинну роботу – ви ще матимете достатньо часу взятися за неї згодом.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Стрільця

День поганий для тих, хто задумав будь-яку фальш, брехню чи підлість. Злі наміри у цей день будуть викриті, а тому подумайте двічі та відпустіть негатив у минуле. Натомість день дасть подвійну віддяку тим, хто задумав благу справу.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Козерога

Бажано займайтеся несуттєвими, дрібними питаннями. Астрологи не рекомендують Козерогам сьогодні вести справи, які стосуються нерухомості.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Водолія

Водоліям сьогодні астрологи рекомендують зайнятися духовним розвитком та дослідити власні можливості. Рекомендовано скласти план дій, які потрібно виконати, щоб досягти своїх мрій та планів.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 7 жовтня 2018 для Риб

Любовний гороскоп 7 жовтня особливих сюрпризів не передвіщає. Тим, у кого є пара, варто подумати про романтичну вечерю. Сьогодні дозволений алкоголь.