У цей день добре даватимуться рутинні справи. Добре йтимуть і амурні справи. Ввечері астрологи рекомендують відправитися на прогулянку, особливо тим, у кого немає пари. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1 – 7 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 6 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Овна

Завбачливість, стриманість та акуратність мають стати головними вашими поводирями на цей день, саме вони вбережуть від дрібних негараздів та збережуть душевну рівновагу.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Тельця

Проте перед тим, як починати що-небудь сьогодні – добре сплануйте свої дії, продумайте деталі. Так ви зможете бути впевненими та уникнути краху, а за потреби зумієте швидко під лаштуватися під зміни.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Близнюків

День сприятливий для духовних практик, завершення справ та занять спортом.

Читайте також: Місячний календар стрижок на вересень 2018: цікаві поради

При цьому активні та рішучі дії не протипоказані. Навпаки, зараз добрий час, щоб пробитися вгору. У цей день багатьом буде простіше простежити зв'язки між подіями.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Рака

Зараз у вас дуже комунікативний період. Використайте його для налагодження нових знайомств та встановлення дружніх зв'язків. Корисно відвідати друзів, особливо тих, які живуть не надто близько біля вас та яких ви не бачили давно.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Лева

Сміливо можна братися за творчі справи, вирушати у мандрівки, заводити нові знайомства. Це день, в який можливе все – натхнення просто таки витатиме у повітрі. Добрий результат дасть і робота по дому.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Діви

У цей день вас огорне внутрішній спокій та бажання проаналізувати недавнє минуле. Є високий шанс зробити правильні висновки та побачите, те що ще донедавна втікало від вашого розуму.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Терезів

День буде сприятливим для саморозвитку – фізичного, інтелектуального та духовного. У цей день малоймовірне виникнення нових проблем з фінансами.

Якщо вам випаде нагода допомогти оточуючим – робіть це від щирого серця. Сьогодні рекомендовано проявляти альтруїзм та щедрість.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Скорпіона

Для Скорпіонів день буде сприятливим для переосмислення минулого та побудови планів на майбутнє. Можливе виникнення цікавих ідей для нових проектів. Проте початок реалізації задуманого варто відкласти на кілька днів. Сьогодні ж краще зайнятися саморозвитком.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Стрільця

Сьогодні ваші розумові здібності будуть на висоті. Використайте цей момент, щоб владнати справи, які потребують від вас особливої пильності та наснаги. Втім розпочинати нові проекти не варто.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Козерога

Ймовірне, отримання знаків. Втім втрачати голову, шукаючи підказки, не варто. Цей час краще присвятити для реальної роботи, адже саме під час такого процесу можливі осяяння.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Водолія

Навіть при непереборному бажанні розривати старі ділові контакти зараз не варто. Відкладіть цю справу до наступного тижня, інакше ризикуєте отримати небажаний відголос.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 6 жовтня 2018 для Риб

Наклепи та брехня у цей період віддадуться сторицею та дуже боляче вдарять. Рекомендовано уникати двозначностей, лицемірства. Бажано проявити добрі наміри та допомогти тим, хто цього потребує.