День вдалий для налагодження контактів, особливо романтичних. Не варто засиджуватися на дивані, значно краще день мине, якщо проявити ініціативу. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1 – 7 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 5 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Овна

Сьогодні важливо бути послідовним, оскільки в іншому випадку на вас очікуватимуть перешкоди на шляху до зростання і розвитку. У другій половині дня намагайтеся частіше використовувати фантазію та інтуїцію.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Тельця

Не виключені незаплановані візити родичів і інших гостей, суєта і сімейні дискусії. Самотні Тельці можуть зустрітися з Овнами чи Рибами, яким потрібна буде допомога.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Близнюків

Вдалий час для початку циклу навчання, причому найвдаліше складуться самостійні заняття. У цей період зірки радять відправитися в подорож або почати активну підготовку до майбутньої туристичної поїздки.

Читайте також: Місячний календар стрижок на вересень 2018: цікаві поради

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Рака

Зверніть увагу на любовні питання та стосунки. Цей день – найкращий час, щоб обговорити питання, які вас турбують з вашою коханою людиною у невимушеній атмосфері.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Лева

В особистому житті не передбачається ніяких кардинальних змін. Займіться вирішенням домашніх проблем. Не відмовляйтеся від зустрічі з друзями, адже на вечірці ви зможете познайомитися з цікавими і впливовими людьми, які допоможуть набагато швидше просунутися по кар'єрних сходах.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Діви

На роботі складається спокійна і стабільна ситуація, але все одно доведеться понервувати через дрібниці. Тримайте свої емоції під контролем і зможете уникнути конфліктів.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Терезів

З'явиться можливість внести певні зміни у власну долю, але вже в другій половині дня доведеться трохи знизити ініціативу. Зробіть невеликий перепочинок і постарайтеся займатися тільки поточними проектами.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Скорпіона

У вас з'явиться не тільки впевненість у власних силах, а й енергія для втілення в життя всіх планів. Саме тому Скорпіони зможуть стати справжніми лідерами у цей день.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Стрільця

Протягом цього дня легко можна одночасно отримати не лише вигоду, але й великий збиток. Тому варто бути обачними та не діяти поспіхом.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Козерога

Це гарний час для перегляду своїх поглядів на романтичний союз. Швидше за все, вам вдасться зробити його більш гармонійним. Бажано проявити фантазію, піднести коханій людині подарунок або здивувати його приємним сюрпризом.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Водолія

Вам варто кинутися у вир розваг та спілкування – сміливо організовуйте вечірку, це принесе великий успіх в дружніх стосунках. Домашню роботу краще зробити в інший день.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 5 жовтня 2018 для Риб

Гарний час, аби спланувати або відправитись кудись у подорож. Після напруженого тижня дозвольте собі повноцінний відпочинок.