День буде вдалим для старту виконання нових проектів, завдань, реалізації громіздких планів. Не варто у понеділок вживати алкоголь та зловживати їжею. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 5 –11 листопада 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 5 листопада для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Овна

Рутина захопить Овнів у понеділок, але такий хід справ буде лише на краще. Є високі шанси, що вам вдасться потрапити в "потік" та ефективно виконувати свою роботу.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Тельця

На Тельців подарунком може звалитися добрий заряд енергії, який допоможе впоратися навіть з дуже складними завданнями. То ж до роботи!

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Близнюків

Потурбуйтеся про своє здоров'я та не нехтуйте підказками, які вам дає ваше тіло. Перш за все зрозумійте, чи ви не страждаєте через постійний стрес.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Рака

Ракам сьогодні може випасти чудова нагода раз і надовго розпрощатися з ситуацією, яка вже добряче набридла. Вдоста терпіти те, що вам недовподоби. Це ваше життя, то ж беріться розпоряджатися ним самотужки!

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Лева

Знайдіть трохи часу на ваших найближчих людей. Особливо це стосується тих, хто має дітей. Розпитайте їх про їхні почуття та поговоріть про мрії. При цьому стримайте себе від оцінок почутого.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Діви

Будьте обачними на дорозі, адже є високі шанси втрапити у халепу. Втім панікувати не варто, як і перебігати дорогу на "червоне".

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Терезів

Усміхніться та подякуйте долі і вона віддасть вам сторицею. Звісно, це не стосується тих моментів, коли вам доводиться терпіти та пригнічувати власні почуття. У таких випадках краще дайте бій.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Скорпіона

Азарт може зіграти у долі Скорпіонів сумну роль. Будьте обачними з непевними заробітками та сумнівними людьми. Краще більше уваги приділіть ділу свого життя.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Стрільця

Вдача посміхнеться Стрільцям, які знайдуть сили якісно робитии свою роботу. Не варто забувати і про свої обіцянки покращити харчування чи зайнятися спортом. Зарз ідеальний час, щоб братися за себе.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Козерога

Тримайтеся подалі від солодощів, адже сьогодні вам буде важко себе зупинити та не переїсти. А от у вівторок ви вже про це жалітимете, коли вранці буде важко прокинутися через понеділковий зрив.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Водолія

Займіться запланованими справами та не відволікайтеся на порожні балачки. Звісно, це правило відкидайте для близьких та коханих.

Читайте також: Місячний календар стрижок на листопад 2018: дієві поради

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 5 листопада 2018 для Риб

Не забувайте слідувати своїй мрії, адже в іншому випадку так ніколи і не випливете з болотистої води. Повірте у власні сили та знайдіть у собі настримне джерело енергії. Сьогодні вам це буде до снаги.