Астрологи рекомендують підходити до спілкування з прохолодою та надміру не вдаватися до емоцій. У цей день не варто й укладати важливих домовленостей. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1 – 7 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Овна

Перед вами з’являться нові можливості – не бійтеся за них братися та рухати своє життя вгору! Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні, а тому складні справи та завдання даватимуться легко.

Полегшено зможете видихнути і після неприємної та серйозної розмови, яка вже давно назрівала. Не забудьте у цей день і про розваги та амурні справи – ви цього заслужили!

Читайте також: Місячний календар стрижок на жовтень 2018: важливі поради

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Тельця

Тельцям, пов’язаним з діловою сферою, у цей день варто бути обережним. З однієї сторони астрологи прогнозують вдалий час для того, щоб переконати партнерів у правильності ваших рішень, втім з іншої сторони конфлікти, початі сьогодні можуть тягнутися місяцями. Є висока вірогідність, що суперечка призведе до зриву переговорів та втрати напрацьованого.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Близнюків

Для Близнюків у цей день можуть бути характерними емоційні спалахи. Щоб не траплялося конфліктів та травмонебезпечних ситуацій постарайтеся тримати себе в руках. Коли помітите, що починаєте "закипати" – відійдіть у сторону, порахуйте до десяти чи попийте води. Так ви зможете уникнути небажаної сварки та конфронтації.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Рака

Сьогодні Ракам легко вдаватимуться контакти з начальством та колегами, переговори проходитимуть успішно. При прийнятті важливих рішень варто дослухатися до свого серця, воно допоможе не схибити.

Сімейні Раки можуть очікувати на звістку, яка зробить щасливішими не тільки їх, а й усю рідню.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Лева

Для Левів настав сприятливий час для змін в абсолютно всіх сферах діяльності, як у романтичних стосунках, так і в ділових. Вдалими будуть і переїзди, поїздки, зміни виду діяльності.

Вам сьогодні буде характерна підвищена самооцінка, що додасть сил для вирішення поточних завдань. Легко вдаватиметься пошук гідних союзників в комерційних та особистих справах.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Діви

Дівам сьогодні вдаватиметься робота, за яку потрібно братися руками, а не головою. Дрібні ремонти вдома, робота в саду – це те, чому сьогодні треба віддати перевагу.

У цей день астрологи рекомендують бути обережним зі своїм здоров’ям – уникати підозрілих та важких продуктів, самолікування та екстремальних ситуацій.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Терезів

Cьогодні ви можете відчувати підвищений апетит – дозвольте собі поласувати чим не будь смачним, але за умови зо воно буде ще й корисним. В цей день протипоказана важка їжа, м'ясо.

Корисно займатися роботами по дому, влаштувати прибирання, позбутися від непотребу. Від гулянь варто відмовитись.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Скорпіона

Скорпіонам варто бути сміливішими, проявляти більше ініціативи та голосно говорити про свої бажання й наміри. Трішки амбіційності вам не завадить, особливо тим, у кого є пара.

На роботі можна братися за сміливі проекти – головне все заздалегідь спланувати та зважити, щоб не втрапити в халепу.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Стрільця

Час сприятливий для здійснення запланованих справ, вирішення важких питань і проблем. Втілення задуманого призведе до бажаного результату. При цьому витрата сил та енергії з вашої сторони видасться мінімальною.

Якщо затягла буденність і ви потребуєте змін – беріться придумати цікаве дозвілля. Не варто очікувати, що життя саме почне змінюватися. Візьміть справу у свої руки, обдзвоніть друзів і у вас точно з’явиться цікавенький план на вечір, а то й на майбутній вікенд.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Козерога

Інтуїція сьогодні допоможе Козерогам у різних сферах життя. Сміливо покладайтеся на власні відчуття у прийнятті рішень. На тих, у кого немає пари, чекають сюрпризи. Імовірно, сьогодні з вами трапиться захоплива історія, яку внукам навряд чи розкажеш!

З грошима можуть виникати невеликі труднощі, які легко вийде залагодити впорядкувавши бюджет. Імовірно, ви помітите, що деякі пункти із нього можна викреслити без жалю.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Водолія

Астрологи пророкують людям народженим під знаком Водолія на сьогодні сприятливий день. Проте варто бути уважними і прислухатися до себе. При цьому не бажано вступати у палкі суперечки.

Вигідні дивіденди принесе час, вкладений у навчання.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 2 жовтня 2018 для Риб

Сьогодні Риби будуть успішно і досить швидко вирішувати робочі питання. У колективі пануватиме мир і діяти вдаватиметься злагоджено, а керівництво буде налаштоване до вас дуже навіть позитивно.

Присвятіть вечір виконанню повсякденних обов'язків, завершення недороблених справ.