У цей день бажано знайти час на друзів та розваги. Обережним з алкоголем варто бути тим, хто мав важкий тиждень. Не найкращий час для великих покупок. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 29 жовтня – 4 листопада 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2 листопада для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Овна

В Овнів у цей день буде сповна енергії, особливо ближче до вечора. Використайте свій запал, щоб зав'язати нові стосунки романтичні чи дружні. У розмовах поважайте свою думку та не втрачайте її, аби сподобатися співрозмовнику.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Тельця

Тельці сьогодні будуть у центрі уваги. Це дозволить вирішити наболілі питання та отримати відповіді, на запитання, які давно вас турбували. Будьте сміливими, щирими та відвертими. Саме ці якості зможуть стати вашим справжнім козирем.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Близнюків

Близнюкам може кортіти хильнути зайвого з колегами по роботі чи друзями. Будьте обачні та подумайте, чи не наобіцяли ви кому-небудь бути "свіжим" у суботній ранок. Представників знаку може спіткати й інша крайність – небажання ні з ким контактувати у цей вечір. Постарайтеся знайти золоту середину.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Рака

Раки сьогодні будуть душою компанії, але за умови, що компанія буде тихою та добре знайомою. Є високі шанси завести розмову на ту тему, яку вам давно не вдавалося підняти з близькими. Скористайтеся ними!

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Лева

Левам бажано трепетно прислухатися до свого організму у цей день. Не варто налягати на їжу, яка може погіршити ваш стан. Тим паче, що надмір спожитого може стати причиною втоми та хандри.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Діви

Сьогодні Дівам посміхнеться фортуна. Ви можете одразу і не помітити подарунок від долі, та з часом все стане видимим. Причепуріться сьогодні посмішкою. Вона буде вашою головною зброєю.

Читайте також: Місячний календар стрижок на листопад 2018: дієві поради

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Терезів

На Терезів чекає спокійний день. Варто знайти час на справи, які приносять особливе задоволення та заспокоєння. Не жалійте витратити трохи заробленого на власні потреби, навіть, якщо вони видаються не такими ж першочерговими.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Скорпіона

Скорпіони будуть захоплені своєю ідеєю та старатимуться заразити нею якомога більше людей. Вдасться це чи ні залежатиме від характеру вашої задуми. Та спробувати все ж варто!

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Стрільця

Стрільцям бажано бути більш, ніж завжди уважним за кермом. Втома може мати погані наслідки.

Вдома постарайтеся сприймати усе спокійно та не брати близько до серця слова, які вам не подобаються.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Козерога

Козерогам варто бути обачним зі словами. Необачно сказана гостра фраза може спровокувати конфлікт, залагоджувати який у вас не буде бажання. Тому краще двічі думайте перед тим, як сказати зайве.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Водолія

Самотнім Водоліям цієї ночі варто вийти у світ, щоб трохи розвіятися та набратися натхнення. Не нехтуйте запрошеннями друзів, а то й самі спробуйте кого-небудь витягти на цікаву подію.

Читайте також: 2 листопада – яке сьогодні свято та що не можна робити у цей день

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 2 листопада 2018 для Риб

Рибам варто бути обачним з азартними ситуаціями. Не варто ставати переполоханим боягузом, але і в авантюри кидатися не бажано. Старайтеся усі рішення приймати з холодним розрахунком.