Астрологи передбачають вдалий день для тих, хто працює руками. Людям розумової праці може бути важко налаштуватися на робочий лад. У цей день не варто робити покупок, натомість краще знайти час на дружні зустрічі чи більше часу приділити рідним. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 23 – 29 липня 2018 для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 27 липня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 27 липня для 2018 для Овна

У багатьох сьогодні може загостритися інтуїція, з’явитися мінливі чи містичні настрої. Добрий час, щоб фантазувати, займатися завданнями, які вимагають творчих думок. У той же час є високі шанси потрапити у полон в ілюзії, тому астрологи рекомендують бути обачними у справах та вчасно "спускатися на землю".

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Тельця

З Тельцями злий жарт зіграти може їхня щирість, особливо з тими, хто полюбляє відверто розповідати про свої почуття та надто відкриватися іншим. Не засмучуйтеся, якщо хтось скористається з ваших добрих рис, та візьміть собі ситуацію на озброєння.

Читайте також: Гороскоп на 2018 рік Жовтого Собаки: чого очікувати всім знакам Зодіаку

Фінансові проблеми у вівторок навряд чи виникатимуть. Без особливих клопотів вдаватиметься і будь-яка ділова діяльність.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Близнюків

Близнюки сьогодні черпатимуть натхнення з клопіткої роботи. День перестане видаватися нестерпним у той момент, як ви візьметеся за діло та перестанете відволікатися на другорядні справи.

На тих, хто зуміє сконцентруватися на важливому, чекає успіх у починаннях. Імовірно, що вдасться налагодити важливі контакти та продумати сміливі ідеї.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Рака

Ваші стосунки з близькими та друзями стануть більш розслабленими і теплими. Це сприятливий час, щоб поговорити про приємні речі. Імовірно, що на вас сьогодні чекають маленькі, але приємні сюрпризи.

Є високі шанси, що сьогодні вам захочеться ввечері більше часу побути вдома. Це й не дивно, адже це місце де ви можете по справжньому відновити сили.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Лева

Візьміться за свої справи, особливо за ті, виконання яких ви відкладали вже давно. От побачите, як тільки-но ви по-справжньому візьметеся за виконання завдань – усе піде як по маслу.

На тривіальні розмови краще не відволікатися, як і на безглузді серіали чи телешоу.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Діви

Для Дів цей день може виявитися доволі несприятливим. Імовірно, що виникатимуть несподівані проблеми, для вирішення яких потрібно проявити максимальну розважливість і стриманість.

Самотнім представникам знаку бажано вийти в люди – так ви отримаєте шанс на цікаве знайомство, яке може внести цікаві корективи у ваші вихідні.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Терезів

Астрологи рекомендують Терезам взятися за складення плану на найближчі дні, а то й місяці. Розберіться зі своїми фінансами, бажаннями, завданнями.

Чітке розуміння ситуації допоможе вам на шляху до реалізації мрій та задумів.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Скорпіона

Тим, у кого є пара, варто постаратися не чіплятися до обранця, а натомість постаратися зрозуміти мотиви його дій. Так ви зможете зберегти стосунки гармонійними та міцними.

Сьогодні не варто брати гроші в борг. Краще подумайте, де ви можете підзаробити. А можливо й виявиться, що нова річ вам не так вже й потрібна.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Стрільця

В Стрільців настала чудова пора для амурних знайомств – шанувальники та шанувальниці просто таки ходитимуть за вами слідом. Ті, хто давно засидівся на самоті, можуть спробувати з цього взяти користь. Є шанси на успіх!

Тим, у кого є пара, бажано провести вечір з коханою людиною. Це позитивно позначиться на домашній атмосфері та стосунках.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Козерога

Якщо не відволікатися на проблеми, які і так рано чи пізно минуть, маєте шанси провести чудесний день. Сьогодні Козерогам буде властиво сповна відчувати радість буття та внутрішньої свободи.

У фінансовому плані проблем виникати не повинно – операції з грішми проходитимуть без ускладнень, проте про уважність забувати не варто.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Водолія

Водоліям сьогодні варто як слід взятися за свій професійний та інтелектуальний розвиток. Тим, хто займається розумовою працею не завадить затриматися на роботі, щоб завершити недопрацьоване.

Людям, професії яких пов’язані з фізичними навантаженнями, навпаки варто після роботи поспішити додому чи в парк і зайнятися інтелектуальним дозвіллям. Якщо не маєте сил, візьміться хоча б за науково-популярну книжку чи цікавий документальний фільм.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 27 липня 2018 для Риб

Інтелектуальні здібності Риб сьогодні будуть повністю активізовані. Нові знання вам сьогодні просто життєво необхідні. Якщо проведете день в лінощах і апатії, то ризикуєте втратити хороший шанс у житті.

Через високу концентрацію та уважність сьогодні можна займатися відповідальними справами, шанси припуститися помилки мізерні.