Бажано знайти час на медитативні дії, чи то прогуляку парком, чи то відпочинок у приємному місці. З алкоголем варто бути обачним. Перебирати зайвого не варто, оскільки це може мати трагічні наслідки. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 19-25 листопада 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 25 листопада для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Овна

Звертайте увагу на дрібниці – маленькі радості наповнюють життя щастям – головне зуміти вчасно помітити їхню важливість. Особливо це стосується сімейних Овнів – не забудьте подякувати своїй рідній людині за проявлені знаки турботи та будьте взаємними.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Тельця

Тельцям сьогодні рекомендують знайти час для себе – можна стригтися, змінювати зовнішність, проводити косметичні процедури чи просто знайти час, щоб полежати у ванні. Навіть якщо родичі мають на вас інші плани.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Близнюків

На Близнюків у яких є пара, чекає охолодження в сімейних відносинах через третіх осіб. Не дійте радикально, проявіть трохи терпіння і все налагодиться. На важкі ситуації варто поглянути зі сторони. Це дозволить додати легкості у вашу реальність.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Рака

Сьогодні варто достатньо часу приділити спілкуванню. Можливі нові знайомства, які можуть переростати у якісні стосунки – дружні чи любовні. Бажано знайти трохи часу для спостереження за своїм ментальним станом, прислухатися до здоров’я.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Лева

У стосунках з іншими у вас буде непереборне бажання відстоювати свою позицію. Скористайтеся цим у доречних ситуаціях.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Діви

Сьогодні у вас може виникнути спокуса піти на негідний вчинок чи вдатися до підступної хитрості. Не піддавайтеся їй – результат вас тішитиме не довго, а після смак ще довго не даватиме спокою.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Терезів

Ретельно вибирайте, на що витрачати енергію та де її приберегти. Вона вам ще знадобиться. Поганий час, щоб відправлятися за покупками. Краще відкладіть витрати до кращих часів, а зараз займіться справами домашніми чи душевними.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Скорпіона

Скорпіонам рекомендують взятися за планування тижня чи хоча б найближчих днів. Вкладені у цю сферу сили дадуть відчутний результат дуже скоро.

Успіхи чекатимуть і на тих, хто займеться своїм здоров’ям та приділить трохи уваги спорту.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Стрільця

Для Стрільців, які впевнені у своїх стосунках, добрий час для їх укріплення та переходу на нові рівні. Самотнім у цей час варто оглянутися довкола. Є висока імовірність помітити особу, яка в подальшому може додати барв вашому життю.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Козерога

У цей день бажано знайти час для духовного. Це може і бути хороша книжка, яка підкаже у якому напрямку та якими методами найкраще самовдосконалитися. Варто знайти час і для повного релаксу. У тих ж, кому сьогодні доведеться попрацювати, день минатиме легко. Головне дивитися на все зі сторони та з гумором.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Водолія

Ваші стосунки з близькими та друзями стануть більш розслабленими і теплими. Це сприятливий час, щоб поговорити про приємні речі. Імовірно, що на вас сьогодні чекають маленькі, але приємні сюрпризи.

Читайте також: Місячний календар стрижок на листопад 2018: дієві поради

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 25 листопада 2018 для Риб

Візьміться за свої справи, особливо за ті, виконання яких ви відкладали вже давно. От побачите, як тільки-но ви по-справжньому візьметеся за виконання завдань – усе піде як по маслу.