Варто проявляти обережність зі здоров’ям та не перевантажувати себе дорогою, бо це може мати не найкращі наслідки. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 15 – 21 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 21 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Овна

В Овнів сьогодні буде багато сил. Сміливо беріться до свого плану дій – виконати задумане вдавасться як ніколи успішно.

Читайте також: Місячний календар стрижок на жовтень 2018: важливі поради

За можливості астрологи рекомендують зайнятися спортом, це добре позначиться на здоров’ї та допоможе зняти напруження.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Тельця

Астрологи рекомендують Тельці чітко дотримуватися законів та не порушувати установлених державою правил. В іншому випадку можна зазнати неприємностей, які суттєво зіпсують ваші плани на життя.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Близнюків

Ближче до вечора вам може закортіти смачно поїсти. Сьогодні можна поласувати і чим-небудь екзотичним – день сприятливий для різноманітних відкриттів!

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Рака

Ракам астрологи радять сьогодні трохи часу присвятити розширенню кругозору. Візьміться за цікаву науково-популярну книгу чи передивіться хороший документальний фільм.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Лева

Щодо домашніх справ може бути помітною легка апатія. За можливості відкладіть на інший день справи по дому, які не є надто терміновими. Повноцінний відпочинок стане запорукою вашої бадьорості впродовж наступного тижня. А от на тих, хто візьметься переробити усі справи за неділю може чекати зрив.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Діви

Сприятливий час для романтичних побачень, спілкування з коханою людиною та друзями. Не завадить стати трішки більш відкритим у почуттях та спробувати отримати відповіді на запитання, які вас давно турбують.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Терезів

Інтуїція сьогодні з вами гратиме в ігри – то підказуватиме правильне рішення, то намовлятиме на неабиякі дурниці. Тому перш за все думайте розсудливо та більше покладайтеся на раціо та логіку, аніж на внутрішнє чуття.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Скорпіона

Астрологи рекомендують займатися звиклими справами. Навряд чи ставатимуться непередбачувані події, несподівані ситуації – ані хороші, ані погані. День добре підходить для засвоєння знань, отриманих раніше.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Стрільця

Вкрай необхідно кілька годин провести на свіжому повітрі. Сприятливий час і для влаштування невеликих гулянь. Поєднання цих двох аспектів матиме приємний результат.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Козерога

Високі шанси потрапити під вплив власних ілюзій. Самообман навряд чи матиме добрі наслідки, а тому віддавайте перевагу, хай і не наймилішому серцю, але все ж найлогічнішому рішенні.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Водолія

Висока вірогідність відміни запланованих зустрічей без особливих причин. Не виключено, що саме сьогодні ви отримаєте довгоочікувану звістку. Астрологи рекомендують бути уважними з фінансами.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 21 жовтня 2018 для Риб

У Риб настав сприятливий час для укладення договорів та союзів. Також вдало протікатиме спілкування.

Завдяки новій кооперації ви зможете вирішити чималу кількість застояних питань. Зараз вам варто плекати щире відчуття колективізму та вірити в спільну справу, інакше успіх втече.