Початок тижня обіцяє видатися захопливим. Великі починання вдаватимуться легко, як і малі справи. Втім це не стосуватиметься тих, хто завітає до державних органів. Імовірні загострення хвороб, тому зі здоров'ям краще не жартувати. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1 – 7 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 1 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Овна

У цей день на вас може навалитися чимала купа справ – ставтеся до них без поспіху та ретельно працюйте на результат. Вечір астрологи рекомендують провести вдома, а якщо у вас все ж заплановані гулянки – на алкоголь краще не налягати.

Читайте також: Місячний календар стрижок на жовтень 2018: важливі поради

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Тельця

Тельцям сьогодні краще менше говорити, а більше робити. Старайтесь уникати пліток. Корисно зайнятися вирішенням важливих проблем та не розмінюватися на дрібниці.

Сьогодні можливі незначні втрати, які у майбутньому принесуть користь. Великих скупчень людей старайтесь уникати.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Близнюків

Почніть день з читання – 15 – 20 хвилин за корисною книжкою чи добротною статтею стануть ідеальним стартом. Оберіть що-небудь про здоровий спосіб життя чи мотивацію – є шанс помітити нову ідею, яка якісно змінить ваше життя.

У цей день на Близнюків чекає приємна звістка, яка може прилетіти від родичів чи друзів, особливо тих, з якими вже давно у вас не було контактів.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Рака

У цей день Раки можуть отримати ділову пропозицію, приставати на яку одразу ж не варто. Уважно зважте всі за та проти, високі шанси, що кінцевий результат буде не таким вже й вигідним для вас.

Будьте уважними з їжею – уникайте важких, гострих та пересолених страв. Також сьогодні зросте вірогідність загострення хронічних захворювань на нервовому ґрунті, тому старайтеся зберігати спокій та оминати напружених розмов.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Лева

Відвертість, яка притаманна вам сьогодні, допоможе уникнути недомовленостей з колегами. Якщо роботи виявиться надміру і вам видаватиметься, що ви її не посилите – глибоко подихайте. Скоріш за все вам так задаватиметься, через романтичний настрій, який не дозволяє Левам сьогодні якісно займатися рутинними справами.

Не приймайте критику близько до серця та будьте щедрими на добрі слова.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Діви

Дівам сьогодні можуть бути характерні роздуми про життя, що неабияк відволікатиме від роботи та поточних справ. Аби не втрапити у неприємності через своє витання у хмарах постарайтеся добре сконцентруватися і відкласти філософський настрій до вечора.

Не зайвим буде попіклуватися про своє здоров’я. Втім самолікуванням не займайтеся – наслідки можуть бути критичними, краще зверніться до фахівця.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Терезів

Терезам цей день бажано прожити максимально усвідомлено – уникати поспішних рішень, особливо з фінансами. Пригляділи гарненьку річ в інтернет-магазині? Не спішіть купувати! Краще добре подумайте, чи справді вона вам потрібна, а заодно і наведіть лад вдома.

Сміливо відправляйтеся у заплановані поїздки – чи то задля відпочинку, чи по роботі, а то й просто на дачу. Зорі віщують час, вдалий для поїздок.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Скорпіона

Також астрологи рекомендують Скорпіонам даремно не впадати у відчай та не драматизувати у випадку, якщо ваші плани йтимуть не так, як ви собі задумали. Уже скоро все налагодиться і результат буде ще кращим, аніж ви очікували. Звісно ж лише за умови, що з вашої сторони все буде зроблено на відмінно.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Стрільця

Щоб день був вдалим Стрільцям після пробудження варто знайти кілька хвилин на себе та у спокої уявити свій майбутній день: спокійний, наповнений радістю та комфортом.

Також позитивно на Стрільців у цей день вплине перебування на природі, турбота про власне тіло. Вдома краще братися за дрібні роботи – не термінові енергозатратні справи астрологи рекомендують відкласти на потім.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018 для
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Козерога

Для Козрогів у цей день гороскоп прогнозує час, сприятливий для відновлення дружніх відносин. Можлива зустріч з другом, якого ви вже давно не бачили.

У фінансах варто бути обережним – помилки, неуважність чи легковажність матимуть не найкращий фінал. Не завадить зайвий раз перечитати і термін придатності медичних препаратів, які ви приймаєте.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 1 жовтня 2018
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Водолія

День не сприятливий для серйозних справ по дому. А от за дрібниці, на кшталт, наведення ладу в шафках братися можна сміливо.

Варто бути обережним з важкою їжею та алкоголем – віддайте перевагу свіжому салату чи легкому супу. В іншому випадку є шанси провести вечір з не найкращим настроєм.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Риб
Гороскоп на 1 жовтня 2018 для Риб

Передбачуваність це добре, але до певної межі. Дозвольте собі трохи вирватися з рутини та перетворитися у хулігана – напівсерйозне ставлення до життя сьогодні може врятувати вас від нервового вигорання.

Якщо ідете на побачення і там летить усе шкереберть – не переживайте. З часом будете ще самі кепкувати з цієї ситуації, а поки розслабтесь та насолоджуйтесь моментом. Сьогодні саме час приміряти роль спостерігача за власним життям.