Галя в ексклюзивному коментарі для редакції STB.ua розповіла, що думає про кожну із дівчат, які залишилися на шоу та кого вважає потенційною переможницею.

Читайте також: Ексучасниця "Холостяка-9" розкритикувала дівчат із десятого сезону шоу

Про Дашу

"У Даші є природна легкість та невимушена сексуальність, чого немає в жодній іншій учасниці. Це є першим ключем для завоювання уваги з боку хлопця. А критиці треба піддавати не її губи, а людей, які настільки примітивні, що не бачать у ній нічого, крім них. У стосунках із нею потрібен вогонь та розвиток дій", – зазначила Галя.

Про Христину

"Христина завжди прагнула бути кращою копією себе. Але будь-яка копія – це вже гірше, ніж оригінал. Вона шукає на проєкті баланс у собі. У той час, коли втрачає все, зберігає в собі лише жіночність. Дівчина готова до стосунків "бери та ліпи", тільки нехай трапляться хороші руки", – розповіла Галя.

Про Дану

"Дана – дівчина для зрілого чоловіка. Однозначно потрібний сміливий мужчина, який зможе їй відкритись так само, як вона оголює йому свою душу в поезії. Якого буде вона надихати на вчинки, а він її – на вірші. Головне, щоб вона не грала ним задля написання поезії", – наголосила Галя.

Про Віку

"Якщо вона не може нічого сказати про себе, то що ми можемо говорити про неї. Якщо сама не бачить, що спільного є між нею та Максимом, то що спільного там можемо побачити ми?". Це я зараз про її діалог з другом Макса – Максимом – на вечірці-маскараді. Це учасниця, яка не зацікавлена у стосунках з Холостяком, бо розуміє, що вони не пара. Віка використовує можливість показати себе з найкращого боку там, де їй дозволяють це зробити", – зазначила Галя.

Щодо ймовірної переможниці, то Галина зізналася, що як глядачка вважає, що для життя Максиму найбільше підходить Даша, а от на роль переможниці проєкту претендує Христина.