Така кількість переглядів стала рекордною за всю історію стримінгового сервісу. Про це повідомили на офіційній сторінці Netflix у Twitter.

Читайте також: Не тільки Джон Сноу: у яких фільмах зіграв актор Кіт Харінгтон

В сюжеті фільму розповідається про те, як люди масово почали скоювати самогубства. Це відбулося у результаті того, що на планеті з'явилися небезпечні створіння, на яких не можна дивитися, адже це призводило до самогубства. В основі йдеться історія жінки Мелорі, яку зіграла акторка Сандра Буллок.

Так, Мелорі на початку стрічки з'являється вагітною і на її очах сестра (яку зіграла Сара Полсон) побачила щось страхітливе і кинулася під авто. Героїня Буллок знаходить прихисток і з іншими жителями міста, що вижили, і намагаються зрозуміти те, що відбувається у світі. У результаті, стало відомо, що для порятунку – треба зав'язувати собі очі і орієнтуватися на слух. Лише це може врятувати від загибелі.

Згодом Мелорі почала шукати прихисток для себе, свого сина і дівчинки, яка народилася за пару хвилин до смерті подруги головної героїні. Відтак, молода мама з дітьми мала складну подорож, яка тримала усіх глядачів у справжній напрузі протягом перегляду фільму режисера Сюзанни Бір.

Фільм "Пташиний короб": дивіться трейлер

Додамо, що фантастичний фільм жахів Bird Box ("Пташиний короб") знятий за однойменною книгою Джоша Малермана і виглядає своєрідним продовженням фільму A Quiet Place ( "Тихе місце") Джона Красінскі.