На офіційній сторінці третьої частини фільму у твіттері перші кадри з'явилися напередодні, 18 грудня. Також у дописі зазначається, що прем'єра стрічки "Білл і Тед 3" запланована на 20 серпня 2020 року.

До речі: "Тихе місце 2": в мережі з'явився перший тизер продовження популярного фільму жахів

Оригінальна назва фільму звучатиме так: Bill & Ted Face the Music. Головні ролі, традиційно, зіграють Кіану Рівз і Алекс Вінтер, а в крісла сценаристів також незмінно сіли Кріс Метсон і Ед Соломон, які створювали сюжет двох перших частин. Однак склад знімальної команди таки оновився – над режисурою працюватиме американський кінотворець Дін Парізо.

За сюжетом третьої частини "Білла і Теда", головні герої захочуть виконати пророцтво. Однак не все буде так просто, як вони розраховують. На початку шляху у них абсолютно нічого не виходитиме. Однак пізніше Білл і Тед відправляться в подорож часом і простором, де почерпнуть достатньо натхнення і знайдуть ту саму свою пісню.


Кадр з майбутнього фільму "Білл і Тед 3" / Twitter / @BillandTed3

Нагадаємо, перший фільм "Неймовірні пригоди Білла і Теда" з Куану Рівзом та Алексом Вінтером вийшов на великий екран у 1989 році. За сюжетом фільму, двоє музикантів вміють подорожувати у часі в телефонній будці. Другий епізод фантастичної франшизи "Нові пригоди Білла і Теда" вийшов у 1991 році. У ньому головним героям напророчили, що вони напишуть пісню, яка змінить весь світ.


Кадр з майбутнього фільму "Білл і Тед 3" / Twitter / @BillandTed3


Кадр з майбутнього фільму "Білл і Тед 3" / Twitter / @BillandTed3