BAFTA – одна з найпрестижніших кінопремій, яка щороку присуджується Британською академією телебачення та кіномистецтва. І, як повідомляють представники церемонії, український короткометражний фільм "Анна" потрапив до її шорт-листа.

До речі, Премія Гільдії кіноакторів оголосила номінантів: хто може отримати відзнаку SAG Awards 2020

На сайті кінопремії зазначається, що до списку номінантів у категорії "Найкращий британський короткометражний фільм" увійшло 10 фільмів. Серед них – стрічка "Анна".

Фільм про жінок на Донбасі – це проєкт України, Ізраїлю та Великобританії. Режисером картини виступив ізраїльський кінотворець Декель Беренсон. Світова прем'єра фільму відбулася у травні 2019 року на Каннському міжнародному кінофестивалі.

За сюжетом, стрічка "Анна" розповідає про мати-одиначку, яку зіграла Світлана Барандіч, що живе на охопленому війною Донбасі. Вона працює на м'ясопереробному комбінаті, виховує 16-річну доньку і палко мріє про краще життя. Анна думає, що у цьому їй допоможе шлюбне агентство, яке знайомить українських жінок з чоловіками-іноземцями. Тому вона звертається до представників організації.

Український фільм "Анна": трейлер дивитися онлайн

Нагадаємо, наприкінці жовтня акторка Світлана Барандич, яка зіграла головну роль у фільмі "Анна", отримала перемогу на кінофестивалі в Ірландії. Вона стала лауреаткою у номінації "найкраща акторка" на Міжнародному кінофестивалі Річарда Гарріса.