Пакистанська правозахисниця Малала Юсафзай стала зіркою обкладинки Vogue
Джерело:
інстаграм Vogue23-річна випускниця Оксфорда, яка колись постраждала через бойовиків Талібану, з'явилась на червневій обкладинці журналу Vogue UK. На сторінках британського глянцю вона постала у традиційному пакистанському вбранні і з покритою головою.
Знаменита правозахисниця з Пакистану у свої 23 роки пережила і поранення, і втечу з власної країни, а також змогла стати близькою подругою подружжя Обамів та лауреаткою Нобелівської премії миру. Втім, вона ніколи не фотографувалась для глянців, за виключенням, Teen Vogue, який створений спеціально для підліткової жіночої аудиторії.
Цікаво Пікантні фото Біллі Айліш для Vogue встановили новий рекорд в інстаграмі
Тому фотосесія Малали для обкладинки Vogue стала дебютом.
"Рада опинитися на обкладинці британського Vogue! Я знаю силу, яку молода дівчина несе в своєму серці, коли у неї є бачення і місія, і я сподіваюся, що кожна дівчина, яка побачила цю обкладинку, знатиме, що вона може змінити світ", – написала в інстаграмі правозахисниця.
Оскільки активістка проживає у Великій Британії, саме тут її запросили для фотосесії. На обкладинці журналу вона постала у червоному вбранні, доповнивши образ лаконічними прикрасами і натуральним макіяжем з акцентом на губи.
Мусульманські, пуштунські або пакистанські дівчата, які одягаються у традиційному стилі, вважаються пригнобленими і позбавленими права голосу, однак я хочу показати, що у нас є свій власний голос і ми рівні в нашій культурі,
– розповіла Малала в інтерв'ю для Vogue.
На інших знімках Юсафзай приміряла вбрання інших кольорів, які підкреслювали красу активістки.
В інтерв'ю журналу, який з'явиться у продажу вже 4 червня, Малала розповість про власну місію, рідних, любов та плани на майбутнє. А також про те, чи планує виходити заміж.
Що відомо про Малалу Юсафзай?
- Сім'я Малали переїхала в Бірмінгем після поранення у 2012 році бойовиками Талібану в Пакистані. Там вона стала мішенню для терористів, оскільки дівчина мала свої погляди на розвиток освіти для дівчаток.
- Коли дівчинка поверталася додому на шкільному автобусі у Пакистані, бойовики зупинили автобус, допитали учнів, і, з'ясувавши, хто з них Малала, вистрілили їй в обличчя. На щастя, куля пройшла на виліт, але її чекало довге і тривале лікування у Пешаварі, а потім у Великій Британії.
- У 17-річному віці Малала стала наймолодшою лауреаткою Нобелівської премії миру, а також виступала в ООН. Зокрема вона зустрічалась з Обамами, заснувала свій власний некомерційний фонд і продовжує вести правозахисну діяльність.