Через коронавірус довелося скасувати концерти, фестивалі, прем'єри фільмів, виставки та інші культурні події. Проте знаменитості знаходять вихід із ситуації і проводять безкоштовні онлайн-виступи, намагаються підтримати суспільство у нелегкий для всіх час. Також вони демонструють, як проводять час на карантині. Актор Ентоні Гопкінс зачарував мережу роликом, де грає для кота на фортепіано. Відео він опублікував на своїй інстаграм-сторінці.

Читайте також: Юрій Горбунов показав, як займається з сином йогою

Кумир мільйонів показав, як розважається вдома на карантині. Ентоні зіграв для свого домашнього улюбленця з прізвиськом Нібло ніжну композицію. Котик чемно сидів на колінах у актора, поки той грав, та уважно слухав кожну ноту.

Нібло стежить за тим, щоб я залишався здоровим, і вимагає, щоб я натомість його розважав ... Коти!
– підписав відео Гопкінс.

Зазначимо, станом на 19 березня у світі зафіксували понад 230 тисяч підтверджених випадків коронавірусу, з яких понад 9 тисяч смертей. Вдалося одужати понад 82 тисячам осіб. В Італії кількість померлих через коронавірус зросла до 3 405. Цей показник більший, ніж кількість жертв від Covid-19 у Китаї, звідки почалося поширення вірусу. В Україні підтвердили 21 випадок зараження. Серед інфікованих 3 осіб померли. Людей закликають залишатися вдома, а при перших симптомах хвороби звертатися до сімейного лікаря.


Як відрізнити коронавірус / Інфографіка 24 каналу