Зірка знаменитої кінострічки "Аквамен" прикрасила сторінки видання Interview у дуже провокативних образах від Yves Saint Laurent: у жакетах на голе тіло, ботфортах, туфлях на високих підборах і прозорих сукнях. Всі знімки у дзеркальному ліфті вийшли чорно-білими, а їхнім автором виступив Matthew Welch.

Читайте також: Без білизни і макіяжу: Ембер Хьорд показала casual-образ у Лос-Анджелесі


Ембер Хьорд для Interview / Фото: Interview


Ембер Хьорд для Interview / Фото: Interview


Ембер Хьорд для Interview / Фото: Interview

Особливо пікантною світлиною вийшла та, що Ембер опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі. На ній актриса зафіксована з короткою стильною зачіскою, очима, підведеними чорним олівцем, і оголеними грудьми, що виглядали з-під жакета.


Ембер Хьорд для Interview / Фото: Interview

Торкаючись теми соціальних мереж, зірка у відвертому інтерв'ю зізналась, що протягом дворічного користування Instagram-сторінкою у неї виробився своєрідний захисний механізм, який допомагає легше реагувати на критику.

Моє покоління не виросло на соціальних мережах. Я завела свої сторінки всього два роки тому. За цей час чітко зрозуміла: коли ви перебуваєте в поле зору громадськості, то звикаєте жорстко захищати свій імідж і особисте життя. У вас з'являється необхідність боротися за свою конфіденційність. Я думаю, саме з цієї причини багато людей не хочуть користуватися соціальними мережами,
– поділилася думками Ембер.

Вона додала, що за час перебування у кіно вона досі не звикла бачити себе на екранах гаджетів: "Це схоже на почуття, яке ви відчуваєте, коли вперше чуєте свій голос на автовідповідачі, але при цьому помножене на 100 в плані болісного збентеження".