Випуск програми "Слава+" з Іриною Горовою вийшов на YouTube-каналі "Люкс ФМ" у вівторок, 21 травня. Проте шанувальники досі обговорюють інтерв'ю екс-дружини репера та продюсера Потапа.

Читайте також: Екс-дружина Потапа Ірина Горова розповіла про провал гурту "Время и Стекло"

Під час розмови вона відверто розповіла про відносини після розлучення, яке відбулося у 2014 році. За словами Ірини Горової, Потап – людина, яка може закохати в себе багатьох, а на момент їхнього знайомства він писав кумедні тексти і мав пишне волосся. Однак продюсерка стверджує, що навіть після розпаду їхньої пари вони без труднощів працюють разом.

Я пишаюся нашими стосунками, ми дійсно дико близькі люди,
– сказала Ірина Горова про відносини з Потапом після розлучення.

Ірина Горова і Потап
Ірина Горова і Потап / Instagram / @realpotap

Що відомо про стосунки Ірини Горової і Потапа? Вони познайомилися, коли Ірина працювала у банківській сфері, а Потап навчався і лише починав захоплюватися музикою. За її словами, вона почала підштовхувати його до того, щоб він почав працювати. Після цього він влаштувався працювати ді-джеєм і почав писати тексти і музику. Вони почали працювати разом над проектом Mozgi Entertainment.

У 1999 році вони одружилися, а у 2008 у них народився син Андрій. У 2014 році вони за згодою двох таємно розлучилися, однак продовжували разом з’являтися на публіці і про розпад їхньої пари стало відомо через кілька років.