Скандали навколо відвертого фільму про Майкла Джексона, де герої розповіли власні історії і про його потяг до маленьких хлопчиків "Залишаючи Неверленд" лише притихли. Однак його екс-дружина Ліза Марі Преслі знову обіцяє забезпечити вражаючі факти про спільне життя. Про це повідомляє видання The Sun.

Читайте також: Екс-дружина Майкла Джексона зізналась про відсутність сексу і штучне запліднення дітей

51-річна донька культового співака, короля рок-н-ролу, легендарного Елвіса Преслі одружилася з Майклом Джексоном, якого називали королем поп-музики, у 1994 році. Їхній шлюб тривав всього два роки, у 1996 році вони розлучилися, саме тому всі фанати говорили про те, що їхнє одруження було піар-ходом і не більше, ніж рекламою для них двох.


Ліза Марі Преслі та Майкл Джексон / Instagram / @lisa_mariepresley

Зараз Лізі Марі Преслі 51 рік і за її плечима три шлюби, однак лише про два роки спільного життя з Майклом Джексоном вона вирішила написати книгу, яку, за її словами, наповнить "вибуховими таємницями". Співачка підписала контракт з популярним видавництвом Gallery Books, сума якого становить 3 мільйони доларів.

Варто відзначити, що, ймовірно, Ліза Марі розповість про причини розлучення зі співаком, адже в інтерв'ю з Опрою Уінфрі у 2010 році вона зізналася, що в їхніх відносинах був один важливий драматичний момент, після якого їй довелося прийняти складне рішення.